Najlepšie FIT darčeky pre neho: čo kúpiť na Vianoce mužovi?

fitness-darceky-pre-muza

Rozmýšľate, aký vianočný darček by potešil vášho drahého? S týmito fitness darčekmi určite trafíte do čierneho. Inšpirujte sa našimi tipmi 😉

TIP #1 KVALITNÝ PROTEÍN

Kvalitný srvátkový proteín poteší každého stáleho návštevníka fitness centra. Proteín Optimum Gold Standard patrí medzi najlepšie hodnotené proteíny na trhu a navyše má fantastické príchute so skvelou chuťou 😉 Kúpite TU 

17

TIP #2 BALENIE LUXUSNÝCH PROTEÍNOVÝCH TYČINIEK

S týmto darčekom ho určite dostanete – celé balenie fantastických proteínových tyčiniek plných bielkovín je proste TOP! Výborné sú napríklad tyčinky Nutred De luxe, Excelent protein bar, ale ak chcete byť naozaj frajerka, siahnite po super proteínových tyčinkách Bounty, Snicker či Mars. Vyberte si TU. 

13

TIP #3 ROLLER NA BRUŠNÉ SVALY

Roller je praktický a skladný pomocník, s ktorým sa dajú naozaj efektívne precvičiť brušné svaly aj v pohodlí domova. A ktorý chlap by nechcel six -pack? Kúpite TU. 

22

TIP #4 OBLEČENIE NA TRÉNING

Nové tričko a nohavice do fitka sa zídu vždy, to je jasné. Vyberte si napríklad TU.

23

TIP #5 RUNNER HODINY

Dokonalý osobný tréner pre každého bežca, ktorý chce sledovať svoj pokrok a výkon: integrovaný monitor srdcového tepu, hudobné úložisko až pre 500 piesní, zobrazovanie údajov v reálnom čase, funkcia fitness vek, nastavenie vlastného cieľa pri tréningu, skúmanie nových trás, kompas, režim viac športov, sledovanie aktivity aj polohy. Kúpite TU.

19

TIP #6 AMINOKYSELINY NUTREND

Napomáhajú rozšíreniu ciev a zvýšeniu krvného prietoku, zlepšujú dodávku kyslíka a živín do svalov. Kúpite Tu. 

15

TIP #7 ŠPORTOVÉ HODINKY SPARŤAN

MUST HAVE pre moderného sparťana: Inovatívne hodinky, špičková GPS, farebný dotykový displej, vyšperkovaný Movescount, plná podpora iOS a Android, multišportové a outdoorové funkcie, intuitívne ovládanie podriadené používateľom, bezkonkurenčná výdrž batérie. Kúpite TU

20

TIP #8 NÁSTENNÉ BRADLÁ

Bradlá na rebrinu alebo stenu sú skvelým doplnkom na domáce cvičenie pre každého muža. Kúpite TU. 

21

TIP #9 BEŽECKÝ BATOH

Praktický batoh pre bežca: priliehavý a úzky tvar, chrbát možno vertikálne predĺžiť, priedušný chrbtový systém, miesto na fľašu, bezpečnostné prvky. Kúpite Tu.

11

TIP #10 TERMOTRIČKO

Kvalitné termoprádlo sa v zime určite zíde každému športovcovi do každého počasia. Vyberte napríklad TU.

12

TIP #11 ŠPORTOVÁ MIKINA

Pánska tréningová mikina s kapucňou je ideálna pre skoré ranné tréningy. Priedušná technológia ClimaCool® pri tréningu chladí a udrží telo v suchu. Vrecká na zips sú ideálne pre uschovanie kľúčov a nevyhnutných drobností. Kúpite Tu.

14

TIP #12 MULTITRAINER

Skladný a ľahký závesný systém na cvičenie doma aj vonku s vlastnou hmotnosťou a širokými možnosťami nastavenia dĺžky. K tomu samozrejme návod a inštruktážne DVD 😉 Kúpite tu. 

16

TIP #13 STAN

Kvalitný stan poteší každého milovníka Outdoorových športov a dobrodružstva. Vyberte napríklad TU. 

24

TIP #14 SPACÁK

K tomu sa bude hodiť aj poriadny spacák do každých podmienok. Vyberte napríklad TU. 

12 (2)

TIP #15 ĎALEKOHĽAD NA TURISTIKU

Vášnivého turistu či cestovateľa určite potešíte ďalekohľadom, ktorým môže pozorovať prírodu, zvery, oblohu plnú hviezd alebo poklady miest. Vyberte napríklad TU.

11 (2)

 

Print Friendly