Proteínové fitness raňajky

Neviete, čo si dať na raňajky? Chcete si dopriať zdravé a výživné jedlo, no nemáte veľa času na jeho prípravu?

Proteínové raňajky sú špeciálne zostavené bielkovinové jedlá, ktoré vám zabezpečia všetky potrebné živiny v potrebnom zložení tak, aby boli vaše dni od rána fit a plné zdravia. Sú bohaté na bielkoviny, pomalé komplexné sacharidy a zdravé tuky.

Vyberte si chutné fitness kaše, bielkovinový chlieb alebo napríklad proteínové palacinky pre lenivé víkendové rána.

Fitness kaše

Zdravé fitness kaše sú skvelým spôsobom ako začať deň počas pracovného týždňa. Ich výhodou je rýchla a jednoduchá príprava, ktorá vám zaberie len pár sekúnd. Stačí ich zmiešať s vodou alebo mliekom a je to.

Pritom tieto kaše už obsahujú všetky potrebné živiny: bielkoviny, sacharidy, zdravé tuky, vitamíny, minerály a vlákninu. Takže si môžete pripraviť chutné fitness jedlo úplne bez starostí.

Fitness kaše podávajte podľa fantázie s jogurtom, obľúbeným ovocím, arašidovým maslom alebo napríklad s chutnou proteínovou nátierkou či bezkalorickým sirupom. Takto môže byť každý váš deň iný a na svoje raňajky sa budete zakaždým tešiť 😉

Bielkovinový chlieb

Proteínový chlieb je špeciálne zložený chlieb s vysokým obsahom bielkovín, vlákniny, zdravých tukov a minimálnym množstvom sacharidov. Je ideálny pre všetkých, ktorí držia diétu s nízkym obsahom sacharidov a nechcú sa vzdať svojho obľúbeného pečiva.

Bielkovinový chlieb vám zabezpečí výdatne raňajky, ktoré vás skvele zasýtia. Môžete ho podávať na slano, napríklad spolu s avokádom, vajíčkami a zeleninou alebo na sladko, potretý čokoládovou proteínovou nátierkou či arašidovým maslom.

ĎALŠIE DOBROTY PRE DOKONALÉ FITNESS RAŇAJKY