Využite výhodné letné FIT nákupy so super zľavami!

Leto je obdobím, kedy všetci oddychujú, cestujú, dovolenkujú a aj menej nakupujú. Obchodníci sa preto snažia podporiť nákupy rôznymi zľavami a výpredajmi. Tak to využite, práve teraz totiž môžete zohnať produkty, ktoré ste už dávno chceli za fantastické ceny! Povyberali sme pre vás pár tipov na produkty, ktoré vám pomôžu schudnúť alebo žiť zdravo a byť fit po celý rok 😊

1.Výpredaj až 75% na eshope 4home.sk

Na eshope 4home.sk nájdete všetky možné produkty pre domácnosť, nás ale zaujali také, ktoré využijeme pre zdravý životný štýl.

So zľavou 23 % si teraz môžete kúpiť napríklad osobnú diagnostickú váhu Soehnle Style Sense Connect 100. Diagnostické váhy vám poskytnú oveľa viac informácií o vašom zdravotnom stave a hodia sa najmä vtedy, keď chcete schudnúť. Vtedy by ste totiž nemali sledovať len číslo na váhe, ale zmeny zloženia v tele.

Ženy totiž často strácajú hlavne vodu a svalovú hmotu, no toto pri chudnutí nie je žiadúce. Namiesto toho budete vďaka váhe presne vedieť či ste schudli tuk, vodu alebo svalovú hmotu. Ak aktívne cvičíte, môžete zas spozorovať napríklad to, že celková váha vám vzrástla, no po rozbore zistíte, že ste „pribrali svaly“ a pritom máte ešte menej tuku.

Na eshope 4home taktiež nájdete širokú ponuku praktických kuchynských pomocníkov, s ktorými môžete pripravovať zdravšie a chutnejšie jedlá. Napríklad teplovzdušné fritézy, smoothie makers, nepriľnavé panvice, sušičky ovocia, odšťavovače či domáce pekárne.

Využite výpredaje až 75% a zaobstarajte si šikovných pomocníkov pre zdravý životný štýl z eshopu 4home.sk.

4home zlavy

 

2. Zľava 10% na proteínovú diétu Ketomix

KetoMix je obľúbená proteínová diéta, ktorá funguje na princípe ketózy. Vďaka tomu je veľmi účinná a rýchla. O jej úspechu svedčí aj množstvo spokojných zákazníckych recenzií a inšpiratívne premeny užívateľov. Diéta KetoMix obsahuje rôzne balíčky, podľa toho koľko kíl potrebujete schudnúť. Nájdete balíčky, ktoré vás za pár dní zoštíhlia do plaviek alebo balíčky vhodné na dlhodobú a výraznú premenu.

Výhodou tejto diéty je, že dostanete chutné jedlá, ktoré si ľahko pripravíte a nemusíte už nad ničím rozmýšľať či počítať kalórie. Keďže sú jedlá bohaté na bielkoviny, nehrozí vám žiadne hladovanie. Okrem toho na eshope zoženiete aj rôzne proteínové sladkosti, ktoré neohrozia vaše chudnutie, proteínové pečivo či cestoviny.

Využite zľavu 10% a konečne získajte vašu vysnívanú postavu.

ketomix zlavovy kupon

 

3. Zľava 5% na fitness doplnky Namaximum.sk

Pre aktívny životný štýl sa vám zas budú hodiť športové potraviny a doplnky výživy. V eshope Namaximum.sk zoženiete všetko: proteíny, spaľovače tukov, kolagén, proteínové tyčinky či zdravé potraviny ako kokosový cukor, kokosový olej a orieškové maslá.

My sme už na našom blogu ochutnali napríklad ich proteínové palacinky poliate bezkalorickým čokoládovým sirupom a bola to veľká mňamka. Navyše majú extrémne nízke ceny, preto sú ich produkty dostupné pre každého, kto nechce míňať veľa peňazí na športovú výživu, ktorá býva inak dosť nákladná.

Ak hľadáte kvalitné fitness potraviny a doplnky za najlepšie ceny, pozrite si ponuku Namaximum.sk a využite na nákup zľavový kupón na 5% „5NM2019“

Print Friendly, PDF & Email

, , ,