Affiliate disclaimer

Táto webstránka používa affiliate odkazy do online obchodov. Ak zákazník, ktorý sa do obchodu dostane cez náš link urobí nákup, môžeme z jeho nákupu dostať malú províziu. Provízia nemá vplyv na cenu produktu pre zákazníka a nezvyšuje ju. Províziu nám platí obchod zo svojej marže (zisku).

Ako funguje affiliate marketing?

Affiliate marketing je férový spôsob propagácie produktov. Obchody nás nijak nesponzorujú a neplatia nám za to, že na stránke odkazujeme na ich produkty. Ak im ale privedieme zákazníka, ktorý nakúpi, dostaneme z tohto nákupu určitú províziu.

Nemusíte sa teda báť, že vám odporúčame produkty len preto, že nám nejaká značka zaplatila za reklamný článok. Produkty, na ktoré na stránke odkazujeme si slobodne a starostlivo vyberáme.

Pre obchody je takáto forma spolupráce výhodná preto, že nemusia platiť za reklamu/ články. Platia len malú províziu zo svojej marže a to len v prípade, že dôjde k nákupu a budú mať zisk, takže nič neriskujú.

Pokiaľ nakúpite cez náš affiliate odkaz, podporíte tak fungovanie našej stránky. Vždy vám odporúčame len vybrané a kvalitné produkty, pričom odkazujeme do obchodov, kde si ich môžete zakúpiť.

Vaša nákupná cena produktu nie je affiliate odkazom nijak ovplyvnená a ostáva rovnaká, či už nakúpite cez affiliate link alebo nie. Províziu za nákup nám platí online obchod zo svojej marže (zisku).