Recenzia na Hairburst vitamíny

Hairburst: recenzia na gumené vlasové vitamíny a moja skúsenosť

Vitamíny na vlasy sa v súčasnosti tešia veľkej obľube. Niet divu, keďže mnoho žien chce mať krásne a hlavne zdravé vlasy. Nájdu sa aj muži, ktorí by si priali mať dlhšie a hustejšie vlasy. Na trhu je celkom pestrá ponuka, stačí si vybrať.

Viacero pozitívnych recenzií je na značku Hairburst, ktorú sme sa rozhodli otestovať. V minulosti sme pre vás pripravili recenziu na Hairburst šampón a kondicionér na rast vlasov, dnes vám prinášame recenziu na Hairburst gumené vlasové vitamíny.

Read More →
recenzia na kolagén Viaelastic

Kolagén ORIN VIAELASTIC – recenzia, účinky a všetko, čo potrebujete vedieť

Kolagén je v súčasnosti veľkým trendom a preto niet divu, že na našom trhu sa nachádza široký výber od viacerých výrobcov. V tomto článku sa bližšie pozrieme na kolagén ORIN VIAELASTIC, ktorý je považovaný za výborne hodnotenú kĺbovú výživu, určenú pre zdravie vašich kĺbov. V závere sa dozviete, akú mám s týmto kolagénom osobnú skúsenosť.

Read More →
happylife recenzia

Happylife: recenzia na zdravé slovenské dobroty plné chuti

Hľadáte zdravé dobroty pre celú rodinu, vyrobené z kvalitných surovín? V dnešnom článku sme testovali zdravé produkty slovenskej značky Happylife. Bolo toho naozaj veľa a tieto výrobky nás milo prekvapili nielen svojou kvalitou, ale hlavne vynikajúcou chuťou.

Read More →
lyofilizovane ovocie

Lyofilizované ovocie: zdravá maškrta pre malých aj veľkých? Otestovali sme chutné ovocné balíčky Healthy Planet.

Lyofilizované ovocie sa v dnešnej dobe teší veľkej obľube. Je skvelým zdrojom vitamínov pre všetkých, ktorí sa chcú stravovať zdravšie a výživnejšie. Využiť sa dá na niekoľko spôsobov a zamilujú si ho aj deti. My sme dnes testovali mrazom sušené ovocie od firmy Healthy Planet. Ako nám chutilo?

Read More →
psyllium ucinky

Psyllium – cenný zdroj rozpustnej vlákniny a jeho účinky

Psyllium je cenným zdrojom rozpustnej vlákniny. Tá poskytuje potrebné živiny pre organizmus a má množstvo pozitívnych výhod pre zdravie človeka. V tomto článku sa dozviete, čo to je psyllium, aké má účinky na zdravie a ako vplýva na chudnutie. V závere vám ponúknem tip na 5 TOP produktov.

Read More →
najlepsie pistaciove maslo

Pistáciové maslo: účinky na zdravie + tipy na 3 najlepšie pistáciové maslá

Radíte sa k milovníkom pistácií alebo orieškových masiel? V takom prípade pokračujte v čítaní. Dozviete sa, čo je to pistáciové maslo, ako sa vyrába, podľa čoho si vybrať najlepšie pistáciové maslo, ale aj to, aké účinky a zdravotné benefity ponúka. V závere sa dozviete tri konkrétne tipy na chutné orieškové maslá.  

Read More →
bloom hair recenzie

Bloom Hair recenzia, zloženie a moja skúsenosť

Ktorá z nás by nechcela mať krásne a zdravé vlasy? Môžeme si k nim dopomôcť vďaka nášmu životnému štýlu. Dôležitá je nielen správna kozmetická starostlivosť a pravidelné návštevy u kaderníčky, ale aj výživa. Práve vitamíny na vlasy sú skvelým spôsobom, ako vlasom dodať potrebné látky, ktoré potrebujú. Dnes sa bližšie pozrieme na vitamíny na vlasy od značky Bloom Hair (po novom Bloom Robbins), ktoré sme na vlastnej koži (resp. na vlastných vlasoch) otestovali a tu je naša recenzia.

Read More →
ako schudnut

Ako schudnúť – kompletný sprievodca chudnutím na rok 2023

Mnoho ľudí hľadá zaručený návod, ako schudnúť. Na internete je takýchto článkov neúrekom, nehovoriac o tom, že mnoho z nich vôbec nefunguje a poskytujú neužitočné a dokonca aj nezmyselné informácie. V tomto článku sa dozviete potrebné informácie, ktoré vám pomôžu pri chudnutí.

Read More →
superpotraviny

Superpotraviny – všetko, čo potrebujete vedieť + zoznam TOP superpotravín

Čo vás napadne pod pojmom superpotraviny? Mnoho z vás si môže myslieť, že sa jedná o nejakú potravinu (čo už aj samotný názov napovedá), ktorá je veľmi zdravá, super alebo špeciálna, ale zároveň aj drahá. Možno ani neviete, ale každý človek aspoň raz v živote ochutnal nejakú z nich.

Read More →
spirulina účinky

Spirulina účinky: superpotravina z vody s množstvom zdravotných benefitov + TOP 6 produktov

Viete, ktorá superpotravina priamo z vody patrí k najvyšším a najstráviteľnejším zdrojom bielkovín? Je to Spirulina. V tomto článku sa dozviete, čo to je, aké má BIO Spirulina účinky, jej dávkovanie a v akých formách sa dá kúpiť. V závere článku dostanete tip na 6 TOP produktov – doplnkov výživy s obsahom Spiruliny.

Read More →