bloom hair recenzie

Bloom Hair recenzia, zloženie a moja skúsenosť

Ktorá z nás by nechcela mať krásne a zdravé vlasy? Môžeme si k nim dopomôcť vďaka nášmu životnému štýlu. Dôležitá je nielen správna kozmetická starostlivosť a pravidelné návštevy u kaderníčky, ale aj výživa. Práve vitamíny na vlasy sú skvelým spôsobom, ako vlasom dodať potrebné látky, ktoré potrebujú. Dnes sa bližšie pozrieme na vitamíny na vlasy od značky Bloom Hair, ktoré sme na vlastnej koži (resp. na vlastných vlasoch) otestovali a tu je naša recenzia.

Read More →
ako schudnut

Ako schudnúť – kompletný sprievodca chudnutím na rok 2023

Mnoho ľudí hľadá zaručený návod, ako schudnúť. Na internete je takýchto článkov neúrekom, nehovoriac o tom, že mnoho z nich vôbec nefunguje a poskytujú neužitočné a dokonca aj nezmyselné informácie. V tomto článku sa dozviete potrebné informácie, ktoré vám pomôžu pri chudnutí.

Read More →
superpotraviny

Superpotraviny – všetko, čo potrebujete vedieť + zoznam TOP superpotravín

Čo vás napadne pod pojmom superpotraviny? Mnoho z vás si môže myslieť, že sa jedná o nejakú potravinu (čo už aj samotný názov napovedá), ktorá je veľmi zdravá, super alebo špeciálna, ale zároveň aj drahá. Možno ani neviete, ale každý človek aspoň raz v živote ochutnal nejakú z nich.

Read More →
spirulina účinky

Spirulina účinky: superpotravina z vody s množstvom zdravotných benefitov + TOP 6 produktov

Viete, ktorá superpotravina priamo z vody patrí k najvyšším a najstráviteľnejším zdrojom bielkovín? Je to Spirulina. V tomto článku sa dozviete, čo to je, aké má BIO Spirulina účinky, jej dávkovanie a v akých formách sa dá kúpiť. V závere článku dostanete tip na 6 TOP produktov – doplnkov výživy s obsahom Spiruliny.

Read More →
pestrec mariánsky účinky

Pestrec mariánsky, liečivý bodliak zo Stredomoria + TOP 6 produktov

Hovorí vám niečo Pestrec mariánsky? Má viacero ľudových názvov, napríklad Ostropestrec, mariánsky alebo svätojánsky bodliak či Kristova koruna. V každom prípade, jedná sa o liečivú bylinu. V tomto článku sa dozviete, čo to je, aké má Pestrec mariánsky účinky a v akých formách sa dá kúpiť. V závere sa dozviete tipy na 6 TOP produktov.

Read More →
matcha účinky

Matcha účinky a dôležité informácie, ktoré by ste o tomto čaji mali vedieť +  5 TOP produktov

Viete čo je Matcha? Ja keď počujem toto slovo, hneď ma napadne výrazná zelená farba a lahodná chuť. Ja sa ale radím k milovníkom zeleného čaju. To už zrejme mnohým napovedá, čo to Matcha je. V tomto článku sa dozviete užitočné informácie o Matcha – čo to je, aké sú Matcha účinky alebo ako pripraviť Matcha čaj. V závere vám predstavíme tipy na 5 TOP Matcha produktov.

Read More →
vianočné darčeky pre ženy

63 tipov na vianočné darčeky pre ženy: kompletný sprievodca 2022

Aký darček kúpiť pre ženu na Vianoce? Každá je predsa iná a jedinečná. Napriek tomu však existuje niekoľko tipov na vianočné darčeky, ktoré ocení snáď každá žena.

Vybrali sme pre vás 63 tipov na najlepšie vianočné darčeky pre ženy pod stromček. Aby sa vám ľahšie vyberalo, rozdelili sme ich na vhodné darčeky podľa toho, komu sú určené (manželka, mama, sestra…) alebo podľa typu (zdravé, fitness, eko darčeky..)

S nášho zoznamu si určite vyberiete. Všetky tieto vianočné darčeky nakúpite pohodlne online bez behania po obchodoch.

Read More →
guarana ucinky a recenzie

Guarana účinky + recenzie na 5 TOP produktov

Guarana je považovaná za prírodný stimulant, ktorý navyše nie je návykový. Má množstvo pozitívnych výhod pre zdravie človeka. Používa sa aj pri výrobe nealkoholických a energetických nápojov, ktoré však s jej účinkami nemajú nič spoločné, pretože sú plné cukru a nezdravé.

V tomto článku sa dozviete, čo to je, aké má Guarana účinky, jej dostupné formy. Okrem toho sa v závere dozviete 5 tipov na konkrétne produkty, ktoré obsahujú Guaranu.

Read More →
Ashwagandha ucinky a recenzie

Ashwagandha účinky + recenzie na TOP 10 produktov

Ashwagandha patrí v ajurvéde k veľmi dôležitým a účinným bylinám. Má množstvo pozitívnych výhod a vlastností, vďaka čomu je využívaná na liečenie mnohých ochorení a stavov.

V tomto článku sa dozviete, čo to je, aké má ashwagandha účinky, jej dostupné formy. Okrem toho sa v závere dozviete 10 tipov na konkrétne produkty, ktoré obsahujú Ashwagandhu.

Read More →
tulsi účinky a recenzie

Tulsi účinky: kráľovná ajurvédských bylín + TOP 7 produktov

Hovorí vám niečo slovo Tulsi? V ajurvéde sa označuje za kráľovnú bylín a elixír života. V tomto článku sa dozviete, čo je to Tulsi, na čo sa používa a aké má účinky Na záver sa dozviete užitočné tipy na 7 produktov, ktoré obsahujú Tulsi.

Read More →