chrom na chudnutie tabletky

Chróm na chudnutie: ako to funguje + tipy na najlepšie tabletky

Pýtate sa, ako zvýšiť efektívnosť vášho procesu chudnutia? Odpoveďou môže byť chróm – minerál, ktorý má schopnosť ovplyvniť váš metabolizmus a chuť na sladké. Pozrime sa bližšie na to, ako funguje.

Read More →
očista pečene a chudnutie

Očista pečene a chudnutie: ako to funguje a čo musíte vedieť

Keď sa rozhodneme schudnúť, často myslíme na cvičenie, zdravé stravovanie a snahu odstrániť zbytočné kilogramy. Avšak, často ignorujeme jednu z najdôležitejších otázok – ako naša pečeň ovplyvňuje chudnutie? Prečo je vôbec dôležitá pri chudnutí?

Read More →
zdrave vianocne pecivo recepty

Zdravé vianočné pečivo: 11 receptov na vianočné koláčiky bez výčitiek

Vianočné pečivo jednoznačne patrí k vianočnej pohode. Všetci sa už tešíme, ako si doprajeme svoje obľúbené tradičné sladké dobroty. Ak si ich ale chcete pripraviť tento rok o niečo zdravšie, inšpirujte sa našimi receptami.

Read More →
vypocet kalorii na chudnutie

Výpočet kalórií na chudnutie: Návod krok za krokom + všetko, čo potrebujete vedieť

Všetci sme už počuli o rozličných diétach a cvičebných režimoch, ktoré nám sľubujú rýchle a trvalé výsledky. Ale čo ak by sme vám povedali, že tajomstvo úspešného chudnutia sa skrýva v matematike a konkrétne – v počítaní kalórií?

Read More →
jablčný ocot na chudnutie

Jablčný ocot: tajná zbraň na rýchle chudnutie + fakty, ktoré musíte vedieť

Keď je reč o chudnutí, na mysli sa nám často vybavia obrazy náročných cvičení a striktných diét. Ale existuje jeden prírodný prostriedok, ktorý môže podporiť vaše úsilie o chudnutie bez toho, aby ste museli stráviť hodiny v posilňovni alebo sa obmedzovať v jedle. Reč je o jablčnom octe. Je naozaj zázračným prostriedkom na chudnutie?

Read More →
vláknina na chudnutie z brucha

Vláknina na chudnutie: zbavte sa tuku na bruchu raz a navždy

Mnohí z nás sa už snažili schudnúť a dobre vieme, že je to proces plný úskalí. Jeden z najväčších nepriateľov pri chudnutí je nepochybne brušný tuk. Túžime po plochom brušku, ale často nám v tom bránia naše slabosti pre sladkosti a nezdravú stravu. Zaradenie vlákniny do stravy však môže predstavovať jednoduchý a účinný spôsob, ako tento problém riešiť.

Read More →
chudnutie po 40 tke

Chudnutie po 40-tke: Prečo je iné a ako ho zvládnuť bez jojo efektu?

V tomto článku sa podelíme o efektívne stratégie na chudnutie určené špeciálne pre ľudí nad 40 rokov. Prečo je tento vek taký špeciálny, pýtate sa? No, už od začiatku je dôležité pochopiť, že chudnutie po 40-tke je iné. A prečo je to tak?

Read More →
náplaste na chudnutie

Náplaste na chudnutie: naozaj fungujú alebo je to len marketingový podvod?

Dnes sa pozrieme na jednu z najnovších a najkontroverznejších metód chudnutia, ktorá získava na popularite – náplaste na chudnutie. Táto metóda sa rázne rozšírila, predovšetkým vďaka sľubom rýchleho a ľahkého chudnutia bez potreby prísnej diéty alebo intenzívneho cvičenia. 

Ale je to pravda? Ako fungujú náplasti na chudnutie? A majú skutočne vplyv na chudnutie, alebo je to len marketingový podvod?

Read More →
lucuma účinky

Lucuma: objavte 5 skvelých účinkov lucuma prášku pre zdravie + recenzie

Možno ste už v regáloch obchodov so zdravou výživou zaregistrovali Lucumu. O čo vlastne ide a aké má Lucuma účinky? To si rozpovieme v tomto článku.

Read More →
selen ucinky

Selén: spoznajte 5 účinkov tohto esenciálneho minerálu pre vaše zdravie

Tento esenciálny minerál podporuje zdravie celého tela. Potrebujete ho len malé množstvo – ale jeho zdravotné prínosy sú v porovnaní s tým veľké. Prečo je selén dôležitý a aké sú jeho účinky?

Read More →