O nás

Fitnessdezerty.sk je online magazín o zdravom životnom štýle. Pravidelne prinášame zaujímavé články, zdravé recepty, testujeme a recenzujeme fitness produkty a sledujeme novinky.

Našimi čitateľkami sú najmä ženy vo veku 25-44 rokov so záujmom o zdravý životný štýl. Na Facebooku tvorí našu komunitu viac ako 16 000 užívateľov.

Na začiatku bol sladký blog…

Náš príbeh sa začal písať v roku 2013, kedy sa zo záľuby v zdravom životnom štýle zrodil blog so zdravými sladkými receptami. Prečo práve fitness dezerty?

Pretože život si treba osladiť! A dá sa to aj zdravo, bez výčitiek a priberania. Začali sme experimentovať, vymieňať klasické suroviny za ich zdravšie alternatívy a skúšať nové kombinácie.

Vzniklo tak množstvo chutných receptov, v ktorých nájdete:

  • vysoký obsah bielkovín (snažíme sa obohatiť naše recepty o potrebné bielkoviny)
  • nízky obsah cukru (používame zdravé náhrady cukru a prírodné sladidlá)
  • zdravé tuky (napríklad orieškové maslá sú plné dobrých tukov)

Medzi vaše najobľúbenejšie recepty patrí napríklad zdravá fit marlenka, proteínové muffiny s čučoriedkami alebo čokoládový oreo cheesecake 😉

...pestrý magazín o zdravom životnom štýle

Časom sa k receptom pridali aj články o zdravom životnom štýle. Baví nás čítať o fitness novinkách, spoznávať účinky zdravých potravín a testovať fitness produkty.

Zaujímavé informácie vám prinášame vo forme prehľadných článkov na rôzne témy: zdravá výživa, chudnutie, krása či recenzie.

Pridajte sa ku komunite 16 000 + užívateľov

Vyskúšajte chutné fit recepty a inšpirujte sa našimi článkami a tipmi o zdravom životnom štýle a výžive. Nájdete nás na Facebooku, kde nás sleduje viac ako 16 000 užívateľovhttps://www.facebook.com/fitnessdezerty

facebook cover

Náš tím

Lívia Bogárová

Zakladateľka projektu a autorka receptov

„Zdravý životný štýl by podľa mňa nemal byť o odriekaní, ale o vyváženom prístupe. Neexistuje len jediná správna cesta či spôsob stravovania pre všetkých. Každý si musí vytvoriť svoj individuálny prístup, ktorý bude najlepšie pasovať jeho potrebám, životnému štýlu a návykom. Inšpirujte sa na našom magazíne zdravými receptami a zaujímavými článkami, skúšajte a skladajte si svoj vlastný zdravý život.“

Veronika Hrušková

Redaktorka

Písaniu sa venujem od roku 2012. Primárne sa venujem témam ako zdravie a zdravá výživa, cvičenie, motivácia a úspech. Veľmi rada píšem recenzie na výživové a fitness doplnky, ktoré pomáhajú udržať človeka vo forme. Dlhodobo sa zaujímam o zdravý životný štýl, milujem dobré jedlo. Mojou vášňou je príprava rýchlych a zdravých receptov.

 

 

Kontakt

Ak chcete s nami spolupracovať, neváhajte nám napísať 🙂

info@fitnessdezerty.sk

Štatistiky

  • Priemerná mesačná návštevnosť v roku 2022 je 9932 užívateľov
  • Pohlavie: 77,3% ženy, 22,7% muži
  • Vekové zloženie – prevládajú čitatelia vo veku 25-44 rokov

 

Zdroj: Google Analytics, aktualizované 8.11.2022

Prevádzkovateľom tejto webstránky je firma:

Fitness factory, s.r.o

A. Kmeťa 3, Levice 93405

IČO: 47 493 054

DIČ: 2023910262

tel: (+421) 915 207 827

 

 

Disclaimer:

Na tomto webe nie sú predávané žiadne produkty. Informácie sú čerpané z voľne dostupných zdrojov a nesmú byť považované za výživové a zdravotné tvrdenia. Autori stránky nepreberajú žiadnu zodpovednosť za ich nesprávnu interpretáciu.  

 

Affiliate disclaimer