Ovsené vločky s Protein snackom

…alebo raňajky plné energie, ktoré vás nakopnú. Nie každý má cez týždeň čas na prípravu poriadnych zdravých a nutrične hodnotných raňajok.

Preto je dobré mať po ruke praktické riešenia a vymyslieť si recepty, ktoré nám budú chutiť, poskytnú energiu na celé dopoludnie a budeme sa kvôli nim aj tešiť na ranné vstávanie.

A z čoho by sa mali skladať také ideálne raňajky? Z pomalých komplexných sacharidov, bielkovín a zdravých tukov, samozrejme. Inšpirovať sa môžete aj týmto jednoduchým, rýchlym, chutným a hlavne zdravým receptom:

Potrebujeme:

4 PL ovsených vločiek
1 odmerku proteínu
Protein Snack Mix príchuť Choco Fruit

 


 

Postup:

Ovsené vločky zalejeme vriacou vodou, prikryjeme a necháme napučať. Do zmäknutých vločiek pridáme proteín a dobre zamiešame. Nakoniec posypeme Protein Snack Mixom a prípadne dozdobíme čerstvým ovocím. Na tomto si pochutíte.

Ďalšiu variantu ovsených vločiek si môžete pripraviť ak nemáte proteínový prášok – do vločiek pridáte polovicu popučeného banánu, posypete Protein snackom a podávate.

Však je to jednoduché a praktické. V Protein Snack Mixe už máte namiešané samé dobroty: sóju, sušené jabĺčka, brusnice a kúsky fair trade čokolády.

Obsahuje vysoký podiel bielkovín, vlákniny, horčík, železo a zinok. Páči sa nám, že je to organický produkt bez lepku a GMO.

protein_snack_maxsport_fitness_dezerty

protein_snack_maxsport_fitness_dezerty_02

Be Social