FYKOTIN: recenzia, účinky a ako s ním schudnúť

Chudnutie nie je ľahké. Každý, kto to aspoň raz v živote skúšal vie, že chudnutie si vyžaduje tvrdú sebadisciplínu, motiváciu a odriekanie. A nie každý to zvládne. Dnešný životný štýl je totiž plný „nástrah“ číhajúcich na každom kroku.

Poznáte to: poviete si, že od pondelka začínate chudnúť, v pondelok prídete do práce a kolegyňa ku kávičke vytiahne koláč, ktorý zostal z víkendu a je po diéte.

A keď sa po ťažkom stresujúcom dni dostanete večer domov chcete jediné – urobiť si pohodlie a dobre sa najesť….A keď už raz zhrešíte, nemá cenu to tento týždeň siliť. Možno sa to podarí zas od budúceho pondelka…

Niet sa čo čudovať, že hľadáte prostriedky, ako si chudnutie čo najefektívnejšie uľahčiť a skúmate, aké produkty by mohli podporiť váš cieľ.

Prípravky na chudnutie vám naozaj pomôcť môžu, no treba si uvedomiť základnú vec: tabletky na chudnutie za vás neschudnú samé, ale môžu stratu kilogramov výrazne podporiť vďaka účinným látkam.

Chudnutie nastáva, keď denný výdaj prevyšuje denný kalorický príjem. Vzniká tak situácia, kedy telo musí siahnuť do vlastných zásob. Tento deficit a efekt chudnutia môžeme docieliť dvoma spôsobmi:

  • Zvýšime kalorický výdaj: budeme sa aktívne hýbať, športovať, potiť, fyzicky makať. Tak zvýšime náš výdaj energie a podporíme spaľovanie tukov.
  • Znížime náš kalorický príjem: budeme menej jesť, siahneme po zdravých nízkokalorických potravinách, zelenine, šalátoch. Keď nedodáme telu dostatok kalórií v strave, bude musieť siahnuť do vlastných zásob.

Fykotín je prípravok na chudnutie, ktorý vám pomôže schudnúť práve prostredníctvom druhej možnosti – tým, že zníži objem kalórií zo zjedeného jedla.

Zjednodušene povedané, aj keď budete jesť rovnako ako doteraz – vďaka Fykotínu akoby ste jedli menej. Poďme sa teda bližšie pozrieť na to, ako Fykotín funguje vo vašom tele.

5cc8ca15

Ako schudnúť s Fykotínom?

Špeciálne zloženie Fykotínu dokáže regulovať glykemický index (GI). Všetky potraviny môžeme rozdeliť do 3 základných skupín: potraviny s vysokým GI, potraviny so stredným GI a potraviny s nízkym GI.

Glykemický index nám hovorí o tom, ako rýchlo sa vstrebajú zjedené sacharidy do krvného obehu. Potraviny s vysokým GI obsahujú prevažne jednoduché cukry, ktoré vzápätí zvýšia hladinu inzulínu v krvi.

Telo tak dostane pokyn premeniť prijaté cukry na tuk, ktorý spôsobuje priberanie na váhe a nechcené kilá navyše. Okrem toho, rovnako rýchlo ako sa sacharidy vstrebajú aj vyhladneme.

Potraviny s vysokým glykemickým indexom teda spúšťajú nekonečný kolotoč hladu, ktorý všetci dobre poznáme. Dáte si na raňajky koláč a o chvíľu ste hladní…preto si ku káve opäť zobnete niečo sladké….

Ako správne tušíte, medzi potraviny s vysokým GI patria obľúbené sladkosti, čokolády, cestoviny, ryža, sladké malinovky a biele pečivo.

Všetky tieto potraviny sú zdrojom rýchlej energie. Preto by sme sa mali pri chudnutí práve týmto potravinám vyhýbať – naše telo ich totiž najjednoduchšie a najrýchlejšie premieňa na tuk.

7-myths-about-weight-loss

Naopak potraviny s nízkym až stredným GI uvoľňujú skonzumované sacharidy postupne. Hladina inzulínu sa tak stabilne drží na približne rovnakej úrovni a nenastavajú neželané výkyvy, ktoré by spôsobili ukladanie tuku.

Keď telu dodávame stabilný prísun dobrej energie, dokáže lepšie hospodáriť a priebežne spaľovať tuky. Medzi jedlá s nízkym GI patrí najmä zelenina, strukoviny, šaláty, mäso alebo syry.

Látky obsiahnuté vo Fykotíne dokážu ovplyvňovať glykemický  index skonzumovaných potravín tak, aby ostával na nízkej úrovni.

Vďaka tomu nenastávajú výkyvy hladiny cukru v krvi ani priberanie na váhe a spaľovanie tuku môže prebiehať po celý čas.

Zjednodušene povedané: aj keď si doprajete potravinu s vysokým GI (napríklad šišku s čokoládou), Fykotín zabezpečí, aby ju vaše telo vnímalo ako potravinu s nízkym GI a neukladalo tuk.  Preto je chudnutie s Fykotínom možné aj bez držania drastickej diéty či výrazného obmedzovania sa.

Je pre vás Fykotín to pravé riešenie v boji s nadváhou?

Fykotín je vhodný pre všetkých, ktorí sa potrebujú zbaviť neželaných kíl bez cvičenia a výrazného obmedzovania sa.

Je tiež vhodný pre zaneprázdnených, ktorí nemajú čas plánovať a pripravovať si zdravé jedlo vopred alebo fungujú v hektickom nepravidelnom režime.

Neznamená to však, že sa budete napchávať nezdravými jedlami od rána do večera a čakať, že schudnete. Skôr to znamená, že s Fykotínom sa nemusíte až tak strážiť a stresovať a že nejaký prehrešok sem-tam neohrozí vašu diétu ani chudnutie.

Aj pokiaľ sa budete stravovať rovnako ako doteraz, s Fykotínom akoby ste jedli menej a prijímali menej kalórií – a vďaka tomu schudnete. 

Samozrejme efekt chudnutia môžete podporiť rozumným stravovaním a tiež pohybom akým sú prechádzky a chodenie pešo vždy, keď je to možné.

Fykotín vám dopomôže prelomiť kruh diétovania a dosiahnuť konečne výsledky, z ktorých budete mať radosť.

Ako si vybrať správnu kúru s Fykotínom?

Odporúčané denné dávkovanie Fykotínu sú 2 tablety denne, prvá ráno na lačno a druhá večer. Výber balenia teda závisí od vášho cieľa a od toho, ako veľmi chcete schudnúť. Môžete si vybrať z 3 typov kúr.

FYKOTIN

FYKOTIN FORTE

FYKOTIN EXTRA FORTE

fykotin-1

  fykotin-2

  fykotin-3

60 tabliet

120 tabliet

180 tabliet

užívanie

30 dní

užívanie

60 dní

užívanie

90 dní

Cena balenia

21,90 €

Cena balenia

32,85 €

Cena balenia

42,70 €

Cena ako za 2 burgre v reštaurácií  pre 2 osoby

Cena ako za večeru pre 2 osoby v Bratislave

Cena ako za jednu návštevu kaderníctva

fykotin-cena fykotin-cena

fykotin-cena

Výhody Fykotínu:

  • Cenovo dostupný produkt na chudnutie, väčšie balenia vychádzajú ešte výhodnejšie
  • 100% prírodný produkt
  • Nenáročné chudnutie bez obmedzovania a cvičenia
  • Rýchle dodanie doručené do 48 hodín
  • Diskrétne zabalená zásielka
  • 100% záruka vrátenia peňazí po dobu 30 dní
  • Zľavový kupón 5% na nákup

fykotin-chudnutie

Viac informácií o Fykotíne nájdete aj na oficiálnej stránke predajcu www.mojalinia.sk