Fit koláčiky zo šálky

Kto by nemal rád koláčiky a sladkosti? Ani ľudia, ktorí vyznávajú zdravý fitness životný štýl nie sú výnimkou. Zrejme to tiež poznáte. Cvičenie a zdravá strava vás baví, no potom príde pokušenie – návšteva, oslava, sviatok….výčitky. Ale veď zdravý aktívny životný štýl a maškrtenie sa vôbec nemusia vylučovať. Stačí len vedieť ako na to.

brownie_03

Aby ste nezmarili svoju námahu vo fitku, musíte zvoliť len správne ingrediencie a recepty. Potom si už môžete vychutnať sladkú odmenu bez výčitiek.

Keď si doprajete zdravé fitness koláčiky na mieru, nebudú vás už pokúšať nezdravé kalorické koláče, pretože sa nebudete obmedzovať, ale namiesto toho budete maškrtiť prefíkanejšie.

Obľúbenou pochúťkou vo fitness svete sú rýchle a ľahké koláčiky – mug caky. Tieto koláčiky si pripravíte za pár minút v šálke pomocou mikrovlnky.

Nepotrebujete predsa celý plech, jedna fit porcia je akurát, hocikedy, keď máte chuť.

citron kokos_09

Vaše fitness ciele a štíhle telo už viac nič neohrozí, práve naopak. Táto kniha vám pomôže si krásne telo získať a aj udržať.

Budeme používať bežné ľahko dostupné suroviny, žiadne špeciálne a drahé prísady.Ovsené vločky určite dobre poznáte.

Obsahujú pomalé sacharidy ako zdroj energie a vlákninu na dobré trávenie. Pre vláčnejšie koláčiky môžete použiť celozrnnú múku. Je plná minerálov, vitamínov a komplexných sacharidov. Sladenie? Žiadny problém, každý podľa seba.

Pre nízkokalorické koláče použitestéviu, ktorá má 0 kalórií. Skvelou voľbou je aj brezový cukor, ktorý má veľmi nízky glykemický index a chuť najpodobnejšiu klasickému cukru.

Trstinový cukor, med či javorový sirup…je to na vás. S pridaním vajíčka a kypriaceho prášku sa aj vaša obľúbená ranná ovsená kaša môže premeniť na chutný koláčik – dezert.

V našej eknihe nájdete 40 chutných receptov na originálne mug cake koláčiky. Čakajú na vás low carb, proteínové a ďalšie recepty vhodné aj v diéte, každý si príde na svoje.

Recepty na raňajky, dezerty, koláče, cheesecaky či slané variácie. Objavíte nové dezerty tak ako ich nepoznáte. V zdravšej fitness verzií, samozrejme.

Čo by ste povedali napríklad na takýto low carb cheeseake, ktorý vám dodá poriadnu dávku bielkovín a chutí absolútne luxusne?
Obsahuje až 26g bielkovín a len 10g sacharidov. Je výborný, treba ho vyskúšať!Eknihu FIT KOLÁČIKY ZO ŠÁLKY nájdete v našom eshope .