Chuť na keksík? Vyrieši ju Protein Kex!

Keď chcete maškrtiť zdravo, zrejme v obchode siahate po zdravších alternatívach sladkostí, akými sú rôzne cereálne, mϋsli či orechové tyčinky. No klasický keksík je klasický keksík – chrumkavá tenká oplátka plnená lahodným krémom. Čo teda robiť s chuťou na keksík? Dajte si jeden!

Firma Maxsport totiž vymyslela fantastický proteínový keksík, ktorý chutí rovnako ako klasika, no pritom predstavuje funkčný fitness výrobok. To znamená, že je vyrobený zo starostlivo vybraných ingrediencií a má vyvážený nutričný profil obohatený o bielkoviny s minimom sacharidov. Jeden keksík obsahuje 12g tuku, len 10g sacharidov – z toho cukry 2,8g, 2g vlákniny a až 12g bielkovín. To by ste u klasických sladkostí len ťažko hľadali.

Takže áno, aj takto bez výčitiek sa dá maškrtiť a tento výrobok vám môže poslúžiť ako plnohodnotná desiata či olovrant. Navyše tento keksík obsahuje kolagén pre výživu kĺbov, je bez lepku a vhodný aj pre diabetikov. Šup s ním do kabelky. Vybrať si môžete z troch príchutí: vanilka, čokoláda, oriešok.

protein kex_fitness dezerty_02

Print Friendly, PDF & Email