keto cokolada ketomix recenzia

Recenzia: Ako chutí keto čokoláda od KetoMix?

Čokoláda a chudnutie, ide to vôbec dokopy? Zdá sa, že áno. Špeciálna keto čokoláda bez cukru vaše chudnutie neohrozí a môžete si ju pokojne dopriať aj počas diéty. Ochutnajte s nami keto čokoládu KetoMix.

KetoMix je český výrobca ketogénnej diéty. Princípom tejto diéty je zvýšený príjem bielkovín a minimálny príjem cukru. Vďaka tomu môže telo efektívne využívať zásoby tuku ako zdroja energie a chudnúť.

Diéta sa skladá z ponuky bielkovinových jedál, ktoré môžete mixovať podľa chuti. Napríklad bielkovinové polievky, omelety, palacinky a dokonca...súčasťou tejto diéty môžu byť aj keto sladkosti. My sme sa rozhodli vyskúšať čokoládu a takto nám chutila.

V prvom rade, čokoláda dorazila starostlivo zabalená, aby sa cestou nepolámala. Hmotnosť čokolády je 68g a je posypaná orieškami ako lieskovce, kešu a mandle. Konzistencia je skôr taká krehkejšia a mäkšia, ale to môže byť aj tým, že je tenšia ako bežné čokolády.

ketomix cokolada bez cukru

AKO CHUTÍ KETO ČOKOLÁDA KETOMIX?


Tak poďme ochutnať. Čokoláda má výraznú kakaovú chuť. Nie je veľmi sladká, skôr horkejšia, ale stále lahodná a príjemná. Nakoľko je táto keto čokoláda vyrobená bez cukru, dá sa nižšia sladkosť očakávať.

V porovnaní s klasickou horkou čokoládou je však sladšia. Záleží, čo máte radi. Ak ste milovníkmi sladkej mliečnej čokolády, táto bude pre vás možno málo sladká. Ak ste milovníkmi pravej horkej čokolády s kakaovou chuťou, bude vám táto čokoláda určite vyhovovať.

Keto čokoláda KetoMix má teda príjemnú kakaovú chuť, je lahodná a necítiť v nej žiadnu umelú “sladidlovú” chuť. Oriešky čokoládu navyše skvele dopĺňajú. Z 10 bodov by sme tejto čokoláde pokojne udelili 9.

keto cokolada
keto cokolada bez cukru

ZLOŽENIE ČOKOLÁDY KETOMIX


Zloženie: kakaové bôby (odroda Criollo, Peru), sušené plnotučné mlieko, kakaové maslo, sladidlo erythritol (11,6 %), lieskové jadrá (10,5 %), kešu orechy, mandle.

ketomix cokolada recenzia

NUTRIČNÉ HODNOTY KETO ČOKOLÁDY KETOMIX

Nutričné hodnoty

V 100 G

Energetická hodnota

2044 kJ / 488 kcal

Tuky

44,8 g

 - z toho nasýtené tuky

 22,2 g

Sacharidy

 24,0 g

 - z toho cukry

10 g

Bielkoviny

15,7 g

Keto čokoláda KetoMix je skvelým spôsobom, ako si aj počas diéty dopriať obľúbenú dobrotu a osladiť si deň.  Je naozaj chutná a má dobré nutričné hodnoty aj zloženie. Ak držíte diétu, výrobca odporúča konzumovať maximálne 2 kocky denne. 

VYSKÚŠAJTE ČOKOLÁDU KETOMIX

Keto čokoláda - KetoMix


nízkokalorická keto čokoláda ketomix
  • lahodná kakaová chuť
  • bez cukru
  • nízky glygemický index
  • vhodná počas diéty
  • český výrobok

Čo by vám ešte mohlo chutiť?

Najnovšie z blogu:

, ,