Ako na krásne vyrysované bruško? Vyskúšajte tieto cviky!

Krásne ploché a vyrysované bruško si vyžaduje pravidelné cvičenie. Vyskúšajte napríklad tieto 10-minútové tréningy, ktoré vás dostanú do formy. Stihnete ich odcvičiť ráno pred odchodom do práce, večer pred spaním alebo popri sledovaní obľúbeného seriálu. A ani sa nenazdáte a pri pravidelnom cvičení vás o pár mesiacov poteší krásne pevné bruško 😉

Tu sú najlepšie cviky na krásne ploché a vyrysované bruško

Zdroj: Youtube

POMOCNÍCI K PLOCHÉMU BRUŠKU:

Tieto cviky vám pomôžu krásne spevniť a vytvarovať bruško. No aby ste sa mohli naozaj predviesť v plavkách s krásnym plochým bruškom, potrebujete stratiť tuk, ktorý ho zakrýva.

Veľmi dôležitá je preto zdravá a vyvážená strava s dostatkom proteínov, komplexných sacharidov a zdravých tukov.

Svoje snaženie môžete navyše podporiť účinným spaľovačom tukov, ktorý zabezpečí premenu uloženého tuku na energiu spotrebovanú pri cvičení.

K tomu si doprajte dostatok pohybu a výsledky sa dostavia čoskoro. Odporúčame napríklad najpredávanejší spaľovač tukov na slovenskom trhu, ktorý navyše kúpite vo výhodnom balení.

Ak potrebujete schudnúť väčšie množstvo tuku, okrem spaľovača je do diéty vhodné zaradiť aj kvalitný proteínový nápoj, ktorý vám doplní potrebné bielkoviny a ak ním nahradíte jedno jedlo denne (napríklad olovrant alebo večeru) bude chudnutie ešte rýchlejšie.

Odporúčame vám napríklad proteínový nápoj určený na chudnutie Shake 4 Fit & Slim, ktorý okrem bielkovín obsahuje aj ďalšie účinné látky na podporu chudnutia. 

Domáci tréning brušných svalov tiež môžete doplniť šikovnými pomôckami, ktoré kúpite za pár eur a pritom vás tréning neprestane baviť.

Posilňovač brušných svalov na kolieskach vám pomôže účinne spevniť celú oblasť trupu a môžete s ním vyskúšať rôzne variácie cvičení.

Pamätáte si na detské časy? Hravosť do cvičenia navráti športový hula hoop, ktorý sa vyrába so záťažou aby ešte efektívnejšie precvičil problémové partie. Krásne s ním vytvarujete osí pás, boky aj zadok.

Praktickým pomocníkom, ktorý nezaberie veľa miesta je športová rotana s posilňovaním rúk. Efektívne na nej zoštíhlite pás a problémové partie a pritom prirodzene posilníte ochabnuté ruky. Zvládnete to aj večer pred telkou 😉

Prečítajte si aj:

Famózna proteínová zmrzlina na 4 spôsoby, ktorú toto leto musíte vyskúšať

5 pozitívnych účinkov L-karnitínu, o ktorých si nevedela

6 rýchlych proteínových snackov na každý deň