ako-schudnut-do-plaviek

Ako schudnúť do plaviek? Stavte na proteínovú diétu!

Máme tu opäť leto a čaká nás dovolenka. Lenže S.O.S. – ešte by to chcelo schudnúť do plaviek pár kíl. Nuž nikdy nie je neskoro. V dnešnom článku vám poradíme, ako na to s proteínovou diétou.

Ako rýchlo schudnúť 5, 10 či 15 kilo?

Či už potrebujete schudnúť do plaviek, na svadbu, na ples alebo len tak, princíp je stále rovnaký. Musíte vydať viac energie ako prijímate. To však pre vás určite nie je žiadna novinka. Skôr vás asi zaujíma, akú stratégiu (diétu) zvoliť, aby sa váš cieľ konečne podarilo dosiahnuť. A ideálne efektívne, bezbolestne a bez zbytočného obmedzovania, nie je tak?

Nuž spôsobov ako na to je viacero a každý si musí nájsť ten, ktorý mu najviac vyhovuje a hlavne taký, ktorý pre neho naozaj funguje. Pretože čo funguje pre jedného, druhému nemusí. Na začiatok si teda dáme také všeobecné zhrnutie toho, čo môžete vyskúšať. Takže pekne po poriadku:

 • Obmedzte príjem cukru, sladkostí a múčnych jedál
 • Zaraďte do jedálnička viac zeleniny a vlákniny
 • Navýšte príjem chudých bielkovín
 • Začnite sa viac hýbať
 • Kombinujte kardio s posilňovaním
 • Nezdravé potraviny nahraďte zdravšími variantami
 • Ak nemáte dostatok motivácie alebo jednoducho neviete ako na to, najmite si trénera, ktorý na vás dohliadne
 • Zatiahnite do chudnutia aj partnera alebo kamošku, nech ste na to dvaja ?
 • Sledujte si denný príjem kalórií, dajú sa na to využiť aj rôzne aplikácie

Tak to by sme mali. Asi sme vám zatiaľ neprezradili nič, čo by ste ešte nevedeli. Pravdou je, že nikto neschudne za vás a budete pre tento cieľ musieť obetovať nejakú energiu, pohodlie, čas či financie. Pravdou tiež je, že ľudia síce vedia čo by mali robiť, len často nevedia ako. Pozrime sa preto teraz na najčastejšie problémy spojené s chudnutím, kvôli ktorým možno doteraz zlyhávate:

 • Síce zvolíte zdravé potraviny, ale neodhadnete množstvo. Kalórie sú stále kalórie, aj keď sú zdravé. Ak nie sú spálené, uložia sa. Aj tie z tej zdravej orechovo-ovsenej raw tyčinky.
 • Príliš obmedzíte príjem kalórií. Drastické diéty či extrémne hladovky však pre vaše zdravie rozhodne nie sú dobré a pravdepodobne ich ani nevydržíte.
 • Nemáte čas na cvičenie. Ak aj máte čas, nemáte energiu. To je pri zaneprázdnenom životnom štýle a pracovných povinnostiach úplne normálne.
 • Zdravé jedlo si vyžaduje plánovanie. Musíte si nakúpiť, pohľadať zdravé recepty a ideálne si jedlo nachystať vopred. Je to časovo náročné a namáhavé.

Aby sme to zhrnuli, aj keď človek dobre mieni, niekedy mu to chudnutie aj tak nevychádza. Tým vás rozhodne nechceme demotivovať, skôr poskytnúť tip pre tie z vás, ktoré chcú vedieť, ako schudnúť efektívne a bez toho, aby museli stále riešiť počítanie kalórií, prípravu jedla či cvičenie. Riešením môže byť práve proteínová diéta.

chudnutie-do-plaviek-na-leto

Ako funguje proteínová diéta KetoMix?

Proteínová diéta funguje na princípe zvýšeného príjmu bielkovín na úkor sacharidov. Jete teda viac bielkovín a menej sacharidov. Vďaka tomu nastáva stav ketóty, kedy si telo musí chýbajúce sacharidy nahradiť ketónmi, ktoré si vyrába z vlastných tukových zásob.

Vďaka tomuto stavu začne telo efektívne zužitkovávať zásoby svojich tukov už v tretí deň diéty a tento stav vydrží až do jej konca. Nemusíte pritom sledovať kalórie, variť či cvičiť. Celá proteínová diéta je zostavená odborníkmi a výživovými poradcami tak, aby vám dodala potrebné množstvo energie, vitamínov aj minerálov a pritom po celý čas bežalo spaľovanie tukov na plné obrátky.

Výhody diéty KetoMix:

 • Chudnete aj bez hladovania a cvičenia
 • Jedlá sú veľmi chutné a ich príprava zaberie maximálne 5 minút
 • Všetky jedlá sú bez glutamanov a chemických látok, produkty sú zároveň vhodné pre celiatikov aj vegánov
 • Nemusíte sa o nič starať, stačí si vybrať diétny plán, podľa toho, koľko chcete schudnúť a všetko bude presne nastavené
 • Účinnosť diéty je veľmi vysoká, čo dokazuje aj množstvo recenzií od spokojných zákazníkov – PREČÍTAŤ RECENZIE

Ak teda potrebujete schudnúť do plaviek, jednoducho si vyberte variant buď podľa toho, koľko kíl potrebujete schudnúť alebo podľa toho, koľko času na chudnutie máte. Vybrať si môžete:

ketomix-dieta-na-chudnutie

Alebo rovno vyskúšajte Balíček KetoMix Chudneme Do Plaviek, ktorý zahŕňa kompletnú stravu na 16 dní a dokonale vás pripraví na dovolenku a letnú sezónu.balicek-na-chudnutie-do-plaviek-ketomix

 

Ak si nie ste isté, aký variant zvoliť, použite BMI kalkulačku na webe KetoMix alebo sa poraďte s online výživovou poradkyňou, ktorá vám bude k dispozícii aj v špeciálnej Facebook skupine počas trvania diéty.

Teraz môžete kúpou diéty KetoMix ušetriť až 10%, stačí si vybrať, ktorý balíček na chudnutie chcete. Navyše pri objednávke nad 56 € máte aj dopravu zadarmo.

ketomix zlavovyy kod

 

,