chitosan na chudnutie

Chitosan : skvelý prírodný pomocník na chudnutie aj bez diéty

Chitosan je prírodná vláknina získavaná z pancierov morských živočíchov, akými sú napríklad krevety, kraby či homáre. Ich pancier totiž obsahuje látku chitín – polysacharid, ktorý vytvára ich vonkajšiu kostru.

Ide o netoxickú prírodnú látku bez vedľajších účinkov, ktorá sa v našom tele správa ako nerozpustná a nestráviteľná vláknina.

Chitosan na chudnutie

Chitosan môže významne prispieť k redukcii hmotnosti práve vďaka svojej schopnosti viazať na seba tuky z potravy a odvádzať ich von z tela. V kombinácii s vodou vytvára hustý gél a zväčšuje svoj objem.

Dokáže na seba naviazať až 10-krát viac tuku, ako sám váži, sám má pritom nulovú kalorickú hodnotu.

Prijaté tuky sú teda naviazané a vylúčené z tela ešte skôr ako sa stihnú uložiť do tukového tkaniva a vy z nich teda nepriberiete. Vďaka chitosanu teda môžete schudnúť ľahko aj bez držania prísnej diéty, jednoducho tak, že sa obmedzí priberanie z prijatej potravy.

Neznamená to však, že si veselo naložíte na tanier rezeň a večer pri sledovaní TV zjete balík čipsov. Skôr sa zamerajte na racionálnu stravu a primeraný pohyb, čo môže celý proces chudnutia len urýchliť.

Nemusíte sa však úplne stresovať, malé prehrešky zachráni chitosan.

Chitosan účinky

Okrem toho, že vám chitosan môže pomôcť schudnúť, má aj ďalšie pozitívne zdravotné účinky na problémy, ktoré sú často spojené práve s nadváhou či obezitou:

  • Znižuje vysoký krvný tlak
  • Reguluje hladinu cukru v krvi
  • Pomáha znižovať zlý cholesterol
  • Regeneruje žalúdočnú sliznicu

Chitosan recenzie

Aké majú zákazníci skúsenosti s užívaním chitosanu? Prečítajte si napríklad nasledovné recenzie užívateľov.

 

 

Na záver vám prikladáme aj naše tipy na najlepšie hodnotené produkty, stačí si vybrať a začať užívať:

Chitosan kapsuly z Namaximum.sk

Ak hľadáte kvalitný produkt za super cenu, s týmto Chitosanom určite neurobíte krok vedľa. Balenie obsahuje 100 kapsulí a zakúpiť ho môžete tu.

chitosan namaximum

 

1+1 Zadarmo: Chitosan 1000 od Best Nutrition

Ak chcete nakúpiť naozaj výhodne, siahnite po chitosane od Best Nutriton, ktorý teraz môžete mať v akcii 1+1 ZADARMO. Každé balenie obsahuje 120 tabliet, takže dokopy môžete mať až 240 tabliet za cenu jedného balenia. Zakúpite tu. 

chitosan protein.sk zlava

 

 

 

,