najlepsie-cviky-na-stihle-ramena

Najlepšie cviky na štíhle ramená: stačí pár minút denne

Začína nám konečne krásne teplé obdobie a pomaly začíname zhadzovať vrstvy oblečenia. Je čas vymeniť svetre, mikiny a saká za topy bez rukávov a ľahké letné šaty. A je čas zoštíhliť a vytvarovať aj svoje paže.

Väčšinou sa ako ženy zameriavame pred letom na celkové chudnutie, na formovanie brucha, zadku či zoštíhlenie stehien. Netreba však zabúdať ani na svoje ramená.

Pekne odhalené tvarované paže dokážu opticky navodiť pocit vyšportovanejšej postavy aj napriek tomu, že pod tými voľnými letnými šatami ešte voľačo skrývate 😉

Na to, aby ste krásne vyformovali vaše ramená nemusíte chodiť do fitka a dvíhať ťažké činky.

My sme pre vás povyberali niekoľko tréningových videí na pekné paže, ktoré bez problémov zvládnete aj doma bez akéhokoľvek náčinia.

Stačí pár minút denne a tieto cviky zvládnete aj pri sledovaní vášho obľúbeného seriálu.

Aj keď sa vám tieto cviky môžu zdať na prvý pohľad ľahké, je to v skutočnosti riadna makačka. Veď vyskúšajte a uvidíte. Stačí vytrvať, dopriať si denne pravidelný tréning a výsledky sa dostavia.

Potrebujete sa zbaviť ešte nejakého tuku, ktorý pokrýva  vaše ramená? Vyskúšajte spaľovač tukov Beast pink pre celkové zoštíhlenie.

V kombinácii s kardiom a cielenými cvikmi na formovanie paží dosiahnete krásne štíhle ramená ešte ľahšie 😉

Je vyvinutý špeciálne pre ženy a vyrobený z tých najúčinnejších zložiek na efektívne spaľovanie tukov (l-karnitín, kofeín, zelený čaj, extrakt zo zázvoru a čili papričiek a ďalších starostlivo nakombinovaných ingrediencií). Za 14.95 € kúpite tu.

beastpink-spalovac-tukov

Najnovšie na blogu:

Inca Collagen: moja recenzia a skúsenosť – oplatí sa?

Na našom blogu pravidelne testujeme zdravé potraviny či výživové doplnky. Nemohli sme preto vynechať jeden...

Read More

Lipozomálne vitamíny – všetko, čo o nich treba vedieť

Trh s výživovými doplnkami neustále rastie a napreduje. Niet sa čomu diviť, keďže vitamíny a...

Read More