bloom hair recenzie

Bloom Hair recenzia, zloženie a moja skúsenosť

Ktorá z nás by nechcela mať krásne a zdravé vlasy? Môžeme si k nim dopomôcť vďaka nášmu životnému štýlu. Dôležitá je nielen správna kozmetická starostlivosť a pravidelné návštevy u kaderníčky, ale aj výživa. Práve vitamíny na vlasy sú skvelým spôsobom, ako vlasom dodať potrebné látky, ktoré potrebujú. Dnes sa bližšie pozrieme na vitamíny na vlasy od značky Bloom Hair (po novom Bloom Robbins), ktoré sme na vlastnej koži (resp. na vlastných vlasoch) otestovali a tu je naša recenzia.

O značke Bloom Hair

Na začiatok si predstavíme značku Bloom Hair. Možno by ste to na prvý pohľad nepovedali, ale ide slovenskú značku, ktorá už pôsobí vo viacerých krajinách Európy a USA. Na Slovensku a v Čechách sa im podarilo stať sa najpopulárnejším výživovým produktom na vlasy.

Filozofia značky je založená na podpore a rozvoji žien, ktoré by sa mali cítiť krásne a sebavedomé vo všetkých oblastiach. Špičkové produkty, krásny dizajn a profesionálne zákaznícke služby sú pre túto značku prioritou.

Začiatkom roka 2023 prešla značka rebrandingom a už ju nájdete pod novým názvom Bloom Robbins.

Zloženie Bloom Hair a účinné látky

Vitamíny Bloom Hair boli navrhnuté tak, aby obsahovali vyváženú kombináciu účinných látok, ktoré napomáhajú zdravým vlasom a ich rýchlejšiemu rastu. 

Zelený čaj je bohatý na antioxidanty, ktoré pomáhajú chrániť vlasy pred UV žiarením a obnovovať poškodené vlasové vlákna. Extrakt z lístkov žihľavy obsahuje oxid kremičitý, ktorý vlasy posilňuje a znižuje ich nadmerné vypadávanie. Coco Mineral (výťažok z kokosovej vody) vďaka vysokému obsahuje elektrolytov pomáha hydratovať suché vlasy, pôsobí proti ich lámaniu a dodáva vlasom lesk.

Hydratáciu vlasov zabezpečuje aj kyselina hylauronová, ktorá je známa svojou schopnosťou viazať vodu. Vďaka tomu vlasy zostávajú pružné a svieže. MSM je biologicky najlepšie vstrebateľná forma síry. Práve síra je jedným zo základných stavebných prvkov vlasov a vďaka nej môžu vlasy rásť rýchlejšie a pevnejšie.

Morský kolagén dodáva vlasom objem a zlepšuje ich kvalitu, aminokyseliny majú významný vplyv na vzhľad vlasov, ich štruktúru, pevnosť a lesk. Vitamíny a minerály sú dôležité pre zdravie vlasov a ich výživu. 

Okrem toho sú všetky produkty Bloom Hair vyrobené bez lepku, bez laktózy a nie sú testované na zvieratách.

bloom hair na rast vlasov
queen hair plačková recenzia
bloomhair recenzia

Vitamíny na vlasy Bloom Hair

V produktovom rade značky Bloom Hair nájdete starostlivo navrhnuté vlasové vitamíny, ktoré je radosť užívať.

Bloom Hair jednorožcové gumíky

Kto by odolal ružovým gumeným cukríkom v tvare jednorožcov? Gumené vitamíny sú v dnešnej dobe veľmi populárne nielen vďaka svojmu dizajnu, ale aj sladkej chuti lesného ovocia.

Obsahujú biontín, zinok, vitamíny a ďalšie účinné látky pre zdravé vlasy a ich rýchlejší rast. Mesačná dáva obsahuje 60 gumíkov. Odporúča sa užívať 2 gumíky denne, ideálne oba naraz ráno po jedle.

Bloom Hair vitamíny

Základné vitamíny vo forme kapsúl sú vhodné pre všetkých, ktorí si nepotrpia na cmúľanie sladkých gumených cukríkov 🙂 Kapsule jednoducho zapijete vodou po jedle, a dávku výživných látok pre vaše vlasy máte vybavenú. 

Bloom Hair vitamíny pre tehotné a pre mamičky

V Bloom Hair nezabudli ani na tehotné ženy a čerstvé dojčiace mamičky, ktoré majú osobité potreby na vitamíny. Zmena kvality vlasov počas tehotenstva trápi mnoho žien, ale vďaka Bloom Hair môžu svojim vlasom dodať potrebné vitamíny s vhodným zložením pre mamičky.

Queen Hair by Plačková

A pre skutočné kráľovné krásy sú tu Queen hair by Plačková, inšpirované známou slovenskou influencerkou Zuzanou Plačkovou. Gumíky sú ako inak v tvare korunky a obsahujú všetky dôležité látky pre podporu rastu vlasov a zníženie ich vypadávania. 

queen hair by plackova

Bloom Hair cena a výhodné balenia

Cena vitamínov Bloom Hair sa pohybuje od 25 – 35 € za mesačné balenie. K dispozícií sú aj výhodné balenia na 3 alebo 6 mesiacov, s ktorými parádne ušetríte. Ak to so svojimi vlasmi myslíte vážne, oplatí sa investovať a nastaviť vitamínovú rutinu na dlhšie obdobie. Alebo sa dohodnite s kamarátkami a kúpte si výhodnejšie balenie spoločne.

Počas roka, napríklad cez Black Friday môžete natrafiť aj na špeciálne akcie Bloom Hair 1 + 1 zadarmo.

Bloom hair skúsenosti

O kvalite vitamínov Bloom Hair svedčí aj množstvo pozitívnych hodnotení od zákazníkov, ktoré si môžete prečítať na ich e-shope. Značke dôverujú aj viaceré slávne osobnosti a influencerky, ako napríklad Naty Kerny či Soňa Skoncová.

Moja Bloom Hair (Bloom Robbins) recenzia

Na záver sa podelíme aj o našu osobnú skúsenosť s užívaním vitamínov Bloom Hair. Na testovanie sme dostali balenie jednorožcových gumíkov na mesiac a pol. Produkty prišli pekne zabalené spolu s praktickou kefou na vlasy.

vitaminy na vlasy bloomhair

Dizajn produktov pôsobí žensky a luxusne a ako som už povedala, kto by odolal sladkým gumíkom v tvare jednorožcov? Užívať takéto vitamíny je jedna radosť. Poďme ochutnať. Gumíky majú príjemné mäkké zloženie a v ústach sa pomaly rozpúšťajú. Chutia sladko po jahodách a malinách. 

Užívala som podľa odporúčania 2 gumíky denne, síce nie po raňajkách, ale po obede ako sladkú bodku. A výsledok? Najprv spomeniem, aké problémy ma v súvislosti s vlasmi trápia.

Moje vlasy sú jemné a bez objemu. Navyše sa rýchlo mastia. Vypadávanie vlasov ma našťastie netrápi, no priala by som si, aby rástli rýchlejšie a boli hustejšie. Namáhané konce sa však rýchlo štiepia a lámu a tak vlasy akoby zostávali na jednej dĺžke. 

bloom hair jednorozce
bloom hair cena

Po užívaní vitamínov Bloom Hair som však mala pocit, že vlasy sú o niečo zdravšie a príjemnejšie na dotyk. Samozrejme, nečakala som žiadne výrazné zmeny dĺžky cez noc, správna výživa a dopĺňanie vitamínov je dlhodobá záležitosť a mala by byť súčasťou životného štýlu.

Vlasové vitamíny pokladám za skvelý spôsob, ako si doplniť tieto dôležité látky, ktorých často nemáme v strave dostatok. Ja som zaznamenala zlepšenie kvality vlasov, čo je prvý krok pre ich ozdravenie a následné zlepšovanie rastu.

Rozhodne som mala dobrý pocit z toho, že pre seba a svoje vlasy niečo robím a v užívaní gumíkov Bloom Hair budem pokračovať ďalej pre ešte lepšie výsledky.

bloom hair zlava

Autor článku: Lívia Bogárová

aktualizované: 9.4.2023

,