Spaľovače tukov pre ženy : ako si vybrať ten správny?

Chudnutie je v podstate jednoduché: treba upraviť stravu a pridať šport tak, aby váš denný výdaj energie bol väčší ako jej príjem. Vtedy musí telo siahnuť do svojich zásob a využiť uložený tuk. Čo ale nie je ľahké, je dodržať to. Častým kameňom úrazu sú najmä nereálne predstavy (schudnem 10 kg za mesiac) a tiež strata motivácie, pokiaľ nevidíte výsledky.

Tu môže pomôcť práve spaľovač tukov. Spaľovače tukov sa skladajú z účinných látok, ktoré dokážu zrýchliť metabolizmus, zvýšiť výdaj energie, podporiť spaľovanie tuku a obmedziť jeho ďalšie ukladanie.

Vďaka tomu môžete výsledky dosiahnuť rýchlejšie a vyťažiť z vašej námahy maximálny efekt. Vo všeobecnosti, čím väčšiu máte nadváhu, tým rýchlejšie budete zo začiatku chudnúť.

Spaľovače tuku sú ale vhodné aj na znovu -nakopnutie chudnutia, ktoré sa časom spomaľuje alebo dokonca úplne zastaví.

Možno už máte skvelú postavu a chcete ju len „vycibriť“ a doviesť k dokonalosti pred letom alebo nejakou udalosťou.

Posledné kilá však idú dole najťažšie, preto aj tu môže pomôcť použitie spaľovačov tukov.

Je ale dôležité si uvedomiť, že žiadny spaľovač tuku neurobí prácu za vás. Ak si myslíte, že stačí jesť ako doteraz, nehýbať sa a len každé ráno zhltnúť tabletku spaľovaču tuku na chudnutie, žiadne výsledky pravdepodobne neuvidíte.

Spaľovače slúžia na to, aby vašu snahu PODPORILI. Pri cvičení a pohybe vám pomôžu spáliť ešte viac tuku a spolu so zdravou stravou uvidíte výsledky veľmi rýchlo.

Aký spaľovač si teda vybrať?  Ktorý je najúčinnejší spaľovač tukov zo všetkých?  Záleží na vašich preferenciách.

supplements

L- karnitín

Karnitín je prírodná látka, ktorá pomáha premieňať tuk na energiu. Pri fyzickej námahe teda pomáha L-karnitín prenášať mastné kyseliny z tukových zásob do svalov, kde sa spaľujú.

Podporí tiež výkon a výdrž pri cvičení. Rovnako bolo preukázané, že dokáže urýchliť aj spálenie tukov prijatých v potrave a v tele sa ich potom menej usadí.

L-karnitín patrí medzi účinné spaľovače tuku, no pri výbere si treba dávať pozor na kvalitu a obsah účinnej látky, aby ste užívaním produktu dosiahli viditeľné výsledky.

Kvalitným produktom je napríklad L-karnitín od Best Body, ktorý patrí medzi najpredávanejší L-karnitín na slovenskom trhu. Kúpiť vo výhodnom balení TU.

Zelený čaj

Určite ste už počuli, že zelený čaj pomáha spaľovať tuk a chudnúť. Okrem toho má ďalšie fantastické účinky na naše zdravie. Ide o silný prírodný antioxidant, ktorý chráni telo pred vplyvom voľných radikálov a spomaľuje starnutie.

Pomáha tiež detoxikovať organizmus od škodlivých látok, čo má taktiež pozitívny vplyv na stratu hmotnosti.

Jeho výhodou je, že nemá vedľajšie účinky a preto je možné užívať ho dlhodobo. Oceníte tiež, že jeho užívanie zvyšuje metabolizmus tukov a rovnomernú stratu hmotnosti bez toho, aby pritom zvyšoval tep srdca. Kúpiť zelený čaj vo výhodnom balení TU.

Zelená káva

Extrakt zo zelenej kávy neobsahuje kofeín. Je preto ideálnou voľbou pre tých, ktorí chcú podporiť spaľovanie tuku a chudnutie bez prílišného nabudenia organizmu.

Zelená káva zrýchľuje metabolizmus, podporuje spaľovanie tuku a detoxikáciu organizmu od škodlivých látok.

Ďalšou výhodou je aj schopnosť zelenej kávy znižovať chuť do jedla a udržiavať stabilnú hladinu cukru v krvi.

Odporúčame siahnuť po zelenej káve k tabletách, čím si zaručíte dostatočný príjem účinnej látky každý deň. Kúpiť zelenú kávu TU.

supps4women

CLA

CLA (konjugovaná kyselina linolová) funguje doslova ako bariéra, ktorá bráni tuku uložiť sa do tukových buniek. Namiesto toho ho smeruje priamo do svalov, kde sa spaľuje ako zdroj energie.

Vďaka tomu CLA patrí k jedným z najlepších spaľovačov tukov, ktorý vám pomôže zbaviť sa nadbytočných kíl. Po skončení diéty jej užívanie pomôže zabrániť častému jo-jo efektu. Kúpiť CLA tu.

Komplexný spaľovač tukov

Na trhu existuje veľa komplexných spaľovačov tukov, ktoré kombinujú rôzne účinné látky tak, aby sa dosiahol synergický efekt – t.j., že dané látky podporujú jedna druhú a výrazne tak zvyšujú efekt spaľovania tuku a straty kilogramov.

Spájajú v sebe teda všetky potrebné účinky ako je zvýšenie metabolizmu, účinné spaľovanie tuku, zabránenie spätnému ukladaniu tuku či zníženie chuti do jedla.

Často ide o veľmi silné  a extrémne účinné produkty, ktorých užívanie by malo byť sprevádzané fyzickou aktivitou a vyváženou stravou. Taktiež si nezabudnite prečítať prípadné kontraindikácie.

Ak hľadáte účinný prípravok na zníženie hmotnosti, komplexný spaľovač je tou správnou voľbou, no pri výbere je potrebné dbať na kvalitu.  Medzi najkvalitnejšie hodnotené produkty patrí napríklad Therm-X od Max Muscle. Kúpiť za výhodnú cenu TU.

Prečítajte si tiež:

5 pozitívnych účinkov L-karnitínu, o ktorých si nevedela

FYKOTIN: recenzia, účinky a ako s ním schudnúť

FITNESS SLADKOSTI, s ktorými je život krajší