Synefrín (synephrine) a chudnutie: pomôže vám?

Spaľovače tukov (akým je aj synefrín)  a tabletky na chudnutie sú jednoznačne veľkou témou pre ľudí, ktorí potrebujú nejaké to kilo schudnúť. Keď sa dá, človek si predsa rád pomôže. Medzi tabletkami na chudnutie a spaľovačmi tukov je však rozdiel.

Zatiaľ, čo tabletky na chudnutie často sľubujú zázračnú stratu kilogramov bez námahy, spaľovače tukov fungujú presne naopak – čím viac budete makať, tým lepšie vám zafungujú a pomôžu. Preto spaľovače tukov využívajú najmä športovci, ktorí potrebujú rýchlo stratiť váhu.

Samozrejme, upravená strava a dostatok pohybu by mali byť absolútnym základom každého chudnutia.

Ak ste sa teda rozhodli konečne schudnúť, upravili ste jedálniček a začali pravidelne cvičiť, spaľovače tukov sú rozhodne skvelou voľbou, ktorá vám pomôže dosiahnuť váš cieľ.

Dnes si bližšie predstavíme Synefrín, jeho účinky ako aj skúsenosti s jeho užívaním.

landscape-guapa-1

Čo je to synefrín?

Synefrín je prírodná látka, ktorá sa získava z Pomarančovníka horkého. Ide o účinnú látku, ktorá sa často pridáva do rôznych spaľovačov tukov. Vždy je však dôležitá jeho kvalita a percentuálny obsah účinnej látky.

Pri jeho užívaní dochádza k zrýchleniu metabolizmu a tým k celkovému väčšiemu výdaju energie. Predovšetkým dochádza k stimulovaniu metabolizmu tukov, ktoré sú využité ako zdroj energie a účinne spaľované.

Okrem toho Synefrín funguje v tele na viacerých frontoch – zvyšuje tvorbu tepla, podporuje prekrvenie a znižuje chuť do jedla.

Keď ho užijete pred tréningom, pomôže vám zvýšiť výkon a výdrž pri cvičení, vďaka čomu bude váš tréning intenzívnejší a spálite viac tuku.

Dôležitá je aj jeho schopnosť odvádzať z tela prebytočnú vodu. Zadržiavanie vody je tiež jedným z dôvodov zvýšenej hmotnosti a vďaka odvodneniu organizmu sa dokážete zbaviť hneď niekoľkých kilogramov.

Účinky synefrínu na chudnutie:

  • Podporuje spaľovanie tukov a tým účinne redukuje telesnú hmotnosť
  • Zvyšuje energetický výdaj organizmu
  • Zvyšuje termogenéziu (výdaj tepla)
  • Podporuje prietok krvi
  • Zlepšuje fyzický výkon
  • Pomáha znížiť chuť do jedla
  • Odstraňuje z organizmu prebytočnú vodu

burn-fat-fast

Bezpečnosť a kontraindikácie

Synefrín patrí medzi bezpečné doplnky výživy bez vedľajších účinkov. To samozrejme platí pre zdravého človeka.

Ak trpíte niektorým ochorením, pozorne si prečítajte kontraindikácie, prípadne sa poraďte s lekárom.

Užívanie spaľovačov tukov vo všeobecnosti nie je vhodné pre ľudí s vysokým krvným tlakom, srdcovými problémami či pre tehotné ženy.

Recenzie na synefrín

Odporučiť môžeme napríklad momentálne najpredávanejší Synefrín na slovenskom trhu Syne Thermogenic Fat Burner od Best Nutrition, ktorý predstavuje výborný pomer ceny a kvality.

synefrin-recenzia

recenzia z Heureka.sk

Synefrín je teda skvelým pomocníkom na ceste zdravým životným štýlom a patrí medzi bezpečné a overené doplnky výživy. Doplňte jeho užívanie pravidelným pohybom a vyváženou stravou a výsledky uvidíte čoskoro.

synefrin-cena

,