dietne keto susienky ketomix recenzia

Recenzia: Ochutnali sme diétne sušienky od KetoMix, sú výborné!

Sušienky, ktoré si môžete dopriať aj počas diéty? Existujú a sú výborné 🙂 My sme vyskúšali sušienky od  výrobcu obľúbenej českej keto diéty KetoMix. Ako nám chutili sa dozviete v tomto článku.

Na úvod treba povedať, že sme nemali veľké očakávania. Diétne sladkosti často chutia umelo. No diétu KetoMix dobre poznáme a preto sme museli vyskúšať aj ich keto sušienky -novinku, ktorú zaradili len nedávno.

Na otestovanie sme si vybrali kakaové sušienky s kúskami čokolády. V ponuke okrem nich nájdete aj proteínové sušienky s čokoládovou polevou alebo proteínové pomarančové sušienky.

Balenie obsahuje 6 sáčkov po päť sušienok, dokopy teda 30 diétnych sušienok. Oceňujeme, že sú sušienky rozdelené do takýchto jednotlivých sáčkov a môžete si ich tak ľahko zobrať do kabelky na desiatu alebo ako chutný snack kamkoľvek idete.

keto sladkosti susienky ketomix

Po otvorení balíčku sa zo sušienok rozvienie príjemná kakaovo čokoládová vôňa. Konzistenciu sú sušienky tvrdé a príjemne chrumkavé. No a ako chutia? Musíme povedať, že naozaj dobre a boli sme príjemne prekvapené. 

Žiadna umelá chuť /pachuť, tieto sušienky chutia na nerozoznanie od klasických. Vôbec by ste nepovedali, že ide o diétny výrobok. Je to proste normálna chutná maškrta. Prvé balenie padlo hneď 😀

dietne susienky cokoladove
dietne ketomix susienky

A nechutia len nám, ale zbierajú pozitívne hodnotenia aj od ďalších zákazníkov. Za nás tiež určite odporúčame.

Sušienky sú nízkosacharidové a majú nízky glykemický index. Vďaka tomu sú vhodné aj počas ketónovej diéty. 1-2 sušienky si môžete pokojne dopriať počas prvej aj druhej fázy ketogénnnej diéty KetoMix a zahnať tak chuť na sladké bez výčitiek.

susienky ketomix

NUTRIČNÉ HODNOTY SUŠIENOK KETOMIX

Jedna sušienky obsahuje len 1,7g tuku, 3g sacharidov a 2,2g bielkovín.

Nutričné hodnoty

V 100 G

1 porcia

Energetická hodnota

2044 kJ / 488 kcal

153 kJ / 37 kcal

Tuky

23 g

1,7 g

 - z toho nasýtené tuky

11 g

0,8 g

Sacharidy

40 g

3 g

 - z toho cukry

20 g

1,5 g

Vláknina

2,5 g

0,2 g

Bielkoviny

29 g

2,2 g

Či už držíte ketónovú diétu, alebo iné diétu alebo žiadnu diétu a chcete si len dopriať niečo sladké, z čoho nepriberiete, tieto sušienky sú skvelou voľbou.

VYSKÚŠAJTE SUŠIENKY KETOMIX

Diétne keto sušienky - KetoMix


ketomix susienky
  • Balenie obsahuje 30 sušienok
  • diétna maškrta, s ktorou zaženiete chuť na sladké
  • nízky glygemický index
  • nízkosacharidový výrobok vhodný počas diéty
  • český výrobok

Čo by vám ešte mohlo chutiť?

Najnovšie z blogu:

, , ,