Vianutra recenzia

Vianutra recenzia – kvalitné výživové doplnky pre celú rodinu s jedinečným zložením

Ľudský organizmus potrebuje pre správne fungovanie každodennú dávku potrebných látok a živín. Niektoré je možné prijať zo stravy, iné treba doplniť vo forme výživových doplnkov.

Na našom trhu je však niekoľko výrobcov, ktorí ich ponúkajú. V tomto článku vám predstavím kvalitné výživové doplnky s jedinečným zložením, ktoré má vo svojej ponuke spoločnosť Vianutra.

Čo je Vianutra?

Vianutra je slovenská spoločnosť, ktorá sa zameriava na návrh a výrobu certifikovaných špeciálnych prírodných výživových doplnkov, ktoré nie sú modifikované. Obsahujú koncentrovaný zdroj vitamínov, minerálov a ďalších telu prospešných látok.

Ich produkty ponúkajú najvyššiu kvalitu, účinnosť a bezpečnosť, navyše za prijateľné ceny. Výživové doplnky Vianutra sú určené pre celú rodinu – pre deti, ženy a mužov.

Spoločnosť Vianutra vznikla v roku 2017. A ako vznikol jej názov? Jednoducho sa spojili dve slová, ktoré v sebe zároveň ukrývajú cieľ spoločnosti – zlepšenie zdravia pomocou výživy. Via je cesta a Nutra je výživa. Z toho vlastne vznikla ViaNutra – cesta výživy (cesta správnej výživy).

Zakladateľ spoločnosti Vianutra

Zakladateľom spoločnosti Vianutra je Ing. Tomáš Zsigmond, MBA, ktorého celoživotným cieľom je pomáhať. A ako sám tvrdí, ak chce človek dosahovať ciele, musí byť v dobrej forme, teda cítiť sa po zdravotnej stránke fit.

A ako sa dostal k oblasti zdravej výživy? Videl v tejto oblasti priestor, kde by sa dalo ľuďom pomôcť. Uvedomoval si, že správna výživa, ktorá obsahuje potrebné minerály, vitamíny a stopové prvky, je základom zdravia.

A v súčasnosti, mnoho ľudí konzumuje stravu, ktorá nemá dostatok týchto nutrientov. Ak chýbajú v strave, tak ich treba doplniť inak. Ideálnou voľbou sú výživové doplnky.

Na základe toho mal jasný cieľ – vymyslieť výživový doplnok, ktorý bude obsahovať v jednej dávke všetky potrebné nutrienty, teda látky, ktoré telo potrebuje pre správne fungovanie. Z jeho cieľa nakoniec vznikla spoločnosť Vianutra.

Prečo si vybrať výživové doplnky Vianutra?

Na našom trhu sa nachádza nespočetné množstvo výrobcov, ktorí ponúkajú výživové doplnky. Vybrať si spomedzi všetkých nie je vôbec jednoduché. Prečo teda siahnuť práve po doplnkoch výživy od spoločnosti Vianutra? Tu sú hlavné dôvody:

  • Sú tvorené výhradne z prírodných zdrojov
  • Neobsahujú GMO (geneticky modifikované organizmy ), ani umelé farbivá či príchute
  • Neobsahujú žiadne alergény – vo výživových doplnkoch Vianutra sa nenachádza žiadny lepok, laktóza, sója, arašidy a ani slepačie vajcia
  • Sú prevažne v tekutej forme – väčšina výživových doplnkov je k dispozícií v tekutej forme (ktorá nezaťaží žalúdok) a vďaka tomu je dosiahnutá vyššia vstrebateľnosť výživných látok. Výhodou tekutej formy produktov je, že viacero zložiek možno spojiť do jednej.
  • Produkty sú navrhnuté na Slovensku, v spolupráci so skúsenými odbornikmi – zloženie produktov majú na starosti viacerí odborníci zo Slovenska, ktorí majú dlhoročné skúsenosti a prax.
  • Jedinečné zloženie, ktoré poskytuje vysokú využiteľnosť – pri výrobe sa dbá na selekciu a synegriu všetkých zložiek, vďaka čomu je dosiahnutá prémiová kvalita. Navyše, takéto jedinečné a špecifické zloženie poskytuje lepšiu využiteľnosť v ľudskom organizme.
  • Spoločnosť šetrí životné prostredie – Vianutra myslí ekologicky, čo môžete postrehnút vďaka recyklovateľným obalom. Čže spoločnosť nezaťažuje životné prostredie.
  • Produkty sú certifikované 

Internetový obchod vianutra.sk

Výživové doplnky Vianutra je možné kúpiť prostredníctvom internetového obchodu vianutra.sk, ktorý je prehľadný a intuitívny. Pri výbere produktov sú nápomocné rôzne filtre, ktoré do veľkej miery uľahčujú výber.

Produkty je možné filtrovať na základe pohlavia (žena, muž), veku (dieťa, adolescent, senior) a zdravotných problémov alebo účinkov.

Pri každom produkte sú uvedené užitočné informácie – zloženie, upozornenia, ktoré treba dodržiavať, odporúčané dávkovanie, referencie zákazníkov na daný produkt a FAQ, čiže najčastejšie otázky, ktoré by vás mohli zaujímať.

Veľkou výhodou e-shopu je, že má zriadenú lekársku poradňu, v ktorej sa môže zákazník opýtať otázky týkajúce sa používania (ako je dávkovanie, kombinácia s inými liekmi a podobne) produktov Vianutra. Odpoveď na otázky vám dá odborníčka na zdravú výživu, MUDr. Melita Hromadová, CSc., ktorá je odbornou lekárskou konzultantkou tejto spoločnosti.

Prehľad produktov a sortimentu Vianutra

Vianutra má v ponuke kvalitné výživové doplnky, ktoré ponúkajú unikátne zloženie. K dispozícií sú dve formy – prevažne tekutá forma (nezaťažuje žalúdok), ktorá je rýchlejšie vstrebateľná a niektoré produkty sú v kapsulovej forme.

Vybrať si môžete výživové doplnky, ktoré sú nápomocné pri rôznych zdravotných problémoch. Napríklad pre podporu zdravia, zlepšenie kvality nechtov, vlasov a pokožky, na podporu kĺbov, svalstva a pohybového systému, ale aj pre podporu regenerácie, imunity či pre udržanie hmotnosti a rovnako aj pre jej zníženie.

V ponuke nájdete aj zvýhodnené balíčky, v ktorých sa nachádzajú tri produkty Vianutra za znížené ceny. Balíčky sú určené pre ženy, mužov či celé rodiny

Obľúbené produkty Vianutra

Prečo si vybrať výživové doplnky Vianutra ste sa dozvedeli vyššie. Teraz sa poďme pozrieť, ktoré z dostupných produktov sú najviac obľúbené. Nasleduje prehľad 5 obľúbených produktov Vianutra:

1. Vianutra flex care

Výživový doplnok Flex Care od spoločnosti Vianutra je určený pre dospelých ľudí, pre ženy i mužov. Má viacero podporných účinkov pre zdravie človeka.

Zmierňuje únavu, napomáha rýchlejšie sa zotaviť po úraze či operácií, pomáha lepšie zvládať chronickú bolesť a vplýva na pokožku, ostrosť zraku či znižuje riziko vzniku degeneratívnych ochorení pohybovej sústavy.

vianutra flex care

2. Probiotics & enzymes

Už názov výživového doplnku prezrádza, že sa jedná o Vianutra probiotiká, ktorú sú vo forme kapsúl. Sú určené pre dospelých ľudí. Odporúča sa užívať dve tablety denne na podporu imunity a funkcií gastrointestinálneho traktu.

vianutra probiotika

3. Vianutra beauty care

Vianutra beauty care je výživový doplnok, ktorý napomáha k lepšiemu zdraviu pokožky, vlasov, nechtov. Okrem toho, podporuje liečbu zápalov a ekzémov. Sú v ňom obsiahnuté výťažky z liečivých rastlín, ako Aloe vera, zelený čaj, hroznové jadrá, praslička roľná. Tento výživový doplnok je vhodný pre ženy i mužov.

vianutra beauty care

4. Vianutra Moringa Rhodiola Ashwagandha

Vianutra Moringa Rhodiola Ashwagandha je výživový doplnok, ktorý pomáha podporiť imunitu a zlepšuje adaptáciu na stresové podnety. Je určený pre všetkých, bez ohľadu na pohlavie (s výnimkou tehotných žien a detí). Tento výživový doplnok je k dispozícií vo forme kapsúl. Odporúčané denné dávkovanie je 1 – 2 kapsuly denne.

vianutra moringa

5. Vianutra Energy Boost

Výživový doplnok Vianutra Energy Boost je určený najmä  pre získanie energie (postupný nástup a zároveň dlhotrvajúci účinok) a zlepšenie výkonu (fyzického i psychického). Okrem toho však ponuka viacero iných zdravotných prínosov – pomáha pri chudnutí, spomaľuje starnutie a pomáha zlepšiť krvný obeh. Obzvlášť vhodný je pre aktívnych ľudí, vrátane športovcov.

vianutra energy boost

Recenzie zákazníkov a hodnotenie produktov Vianutra

Na rad prichádzajú recenzie zákazníkov. Poďme sa spolu pozrieť na to, aké majú ľudia s výživovými doplnkami Vianutra skúsenosti.

Viacero recenzií a skúsenosti môžete nájsť priamo na stránke predajcu (sú uvedené priamo pri jednotlivých produktoch v referenciách) alebo napríklad na facebookovej stránke Vianutra Slovensko.

Na facebookovej stránke nájdete prevažne pozitívne Vianutra recenzie. Pozrite si niektoré z nich:

Vianutra recenzia

Niektorým ľuďom sa zdá, že cena za tieto výživové doplnky je dosť vysoká. Na druhej strane, nájdu sa aj takí, ktorí vedia produkt oceniť, najmä jeho kvalitu a cena je podľa nich dostupná. Presne o tom hovorí nasledujúca Vianutra recenzia.

vianutra recenzia 2

Snom nejednej ženy je mať nádherné a najmä zdravé vlasy, nechty či pokožku. Nasledujúca recenzia potvrdzuje účinnosť výživového doplnku Beauty care, ktorý má vplyv na zdravie  vlasov a nechtov.

vianutra recenzia 3

Vyskúšajte produkty Vianutra na vlastnej koži, máme pre vás zľavový kupón na zľavu 15% do 31.8.2022. Stačí v košíku zadať „Affial15

Vianutra recenzia

Autor článku:

Veronika Hrušková

Písaniu sa venujem od roku 2012. Primárne sa venujem témam ako zdravie a zdravá výživa, cvičenie, motivácia a úspech. Veľmi rada píšem recenzie na výživové a fitness doplnky, ktoré pomáhajú udržať človeka vo forme. Dlhodobo sa zaujímam o zdravý životný štýl, milujem dobré jedlo. Mojou vášňou je príprava rýchlych a zdravých receptov.

Zdroje:

www.vianutra.sk

https://www.facebook.com/vianutra/reviews

https://www.youtube.com/watch?v=Z7rSypixp3o&ab_channel=VIANUTRA

,