teatox recenzia

Teatox čaj od Chiashake: recenzia a moja skúsenosť

Teatox – alebo čaj na detoxikáciu a podporu chudnutia je obľúbeným pomocníkom u ľudí, ktorí sa snažia schudnúť. Ako funguje a môže naozaj pomôcť rozpustiť prebytočné kilogramy? Vyskúšajte so mnou Teatox od značky Chiashake.

Chiashake je českým výrobcom ketogénnej diéty a v ich sortimente nájdete diétne koktejly, potraviny ako omelety, polievky či palacinky, ale aj výživové doplnky na podporu chudnutia. Viac o diéte Chiashake si môžete prečítať v tejto našej recenzii.

Ja som sa rozhodla vyskúšať aj ich čaj na chudnutie – Teatox. V prvom rade treba povedať, že žiadny čaj ani iný výživový doplnok vám nepomôže schudnúť zázračným spôsobom a bez práce. Treba si uvedomiť, že na chudnutie platí rovnica, v ktorej musí byť energetický výdaj väčší ako príjem, aby telo siahlo po uložených tukových zásobách.

Vyvážená strava a pohyb sú preto základom. Ak toto máte splnené, môžete siahnuť aj po ďalších podporných prostriedkoch, akými sú rôzne výživové doplnky, akým je aj čaj na chudnutie, ktoré vám môžu pomôcť dosiahnuť želané výsledky efektívnejšie či za kratšiu dobu.

Ako fungujú čaje na chudnutie sme prebrali aj v tomto našom článku. V zásade ide o čajové zmesi, ktoré môžu byť zložené z rôznych účinných látok a byliniek. Tie vám môžu pomôcť zlepšiť trávenie, potlačiť chuť jedla, detoxikovať organizmus od škodlivých látok alebo podporovať metabolizmus. Vďaka týmto účinkom, môžu podporovať celkové chudnutie a stratu prebytočných kilogramov.

Teatox od Chiashake si môžete zakúpiť v dvoch variantoch – ako ranný alebo večerný čaj na chudnutie. Každý z nich má iné zloženie a iné účinky, preto je vhodné kombinovať obidva. Poďme sa na ne pozrieť bližšie.

chiashake teatox recenzia

Denný Teatox čaj Chiashake

Denný čaj obsahuje účinné látky, ktoré vám dodajú energiu hneď od rána. Obsahuje napríklad zelený čaj, koreň púpavy, šípky, fenykel, zázvor, mätu či škoricu. Tieto látky podporujú trávenie, odbúravanie tukov a pomáhajú čistiť obličky a pečeň.

Chuť čaju je príjemne sladká vďaka stévii – prírodnému sladidlu, ktoré neobsahuje žiadne kalórie. Poteší vás tiež svieža príchuť, ktorú tomuto čaju dodáva pomarančová a citrónová kôra. 

Večerný Teatox čaj Chiashake

Večerný čaj slúži na uvoľnenie organizmu a naladenie sa na spánok. Práve kvalitný spánok je pre chudnutie, ako aj iné telesné procesy nesmierne dôležitý. Čaj obsahuje látky a bylinky ako rumanček, medovku, sladké drievko, šípky, ibištek či žihľavu. Všetky tieto zložky pomáhajú pripraviť organizmus na kvalitný oddych.

Aj tento čaj má príjemnú sladkú chuť vďaka stévii a osviežujúce tóny vďaka pridaniu pomarančovej kôry. Ja osobne som v ňom výraznejšie cítila šípky.

teatox vecerny caj

Ako si pripraviť Teatox od Chiashake

V jednom balení čaju sa nachádza 30 osobitných čajových vrecúšok, ktoré vám vystačia na jeden mesiac. To je rozhodne praktické balenie. Stačí v šálke zaliať vrecúško s čajom horúcou vodou a lúhovať 2 minúty. 

Zhrnutie a moja skúsenosť

Musím povedať, že ide o mimoriadne chutné čajové zmesi, a to v oboch prípadoch. Milo ma prekvapila najmä sladká chuť, ktorá je dosiahnutá vďaka stévii. Rozdiel medzi denným a večerným čajom je v ich zložení, chuti, účinkoch a dokonca aj farbe. 

chiashake teatox

Ako môžete vidieť na obrázkoch, denný čaj má svetlú sviežu farbu a večerný tmavšiu, akoby aj tým reprezentovali deň a noc. Zatiaľ, čo denný čaj obsahuje napríklad aj zelený čaj, ktorý vám dodá energiu do nového dňa, večerný čaj je zložený z byliniek, ktoré vám pomôžu naladiť sa na kvalitný spánok.

Ako som už vyššie spomínala, na to, aby ste videli výsledky, nestačí len čaj na chudnutie. No je to určite skvelý spôsob, akým môžete podporiť svoju celkovú pohodu a zdravý životný štýl.

Teatox Chiashake – denný čaj na chudnutie

teatox chiashake caj na chudnutie denny

Teatox Chiashake – večerný čaj na chudnutie

teatox chiachake caj na chudnutie vecerny

Autor článku: Lívia Bogárová

, , , ,