6 tipov na osviežujúce letné dezerty bez výčitiek

V lete sa hodí mať po ruke recepty na ľahké osviežujúce letné dezerty. Ideálne také, ktoré sú hotové bez pečenia a zjedené bez výčitiek. 😉 Nuž, nech sa páči pár tipov:

OREO ČOKOLÁDOVÝ CHEESECAKE

Jeden z našich najobľúbenejších  letných dezertov je čokoládový cheesecake plný bielkovín. Jeden kúsok tohto cheesecaku vrátane Oreo sušienky obsahuje 7g tuku, 22g bielkovín a 13g sacharidov. Oreo môžete nahradiť aj inou obľúbenou mašktou alebo rôznymi dobrotami, a každý kúsok tak bude iný. Recept tu.

Cokoladovy_oreo_proteinovy_cheesecake_fitness_dezerty_05

PROTEÍNOVÝ PARFAIT S OVOCÍM

Jahody, maliny, ríbezle či čučoriedky. V lete je ovocia všade dosť, stačí ho navrstviť do pohára s gréckym jogurtom ochuteným vanilkovým proteínom a prisypať trochu granoly…a zdravý dezert je na svete 😉 Recept tu.

parfait-s-greckym-jogurtom

ČOKOLÁDOVÝ RAW ZÁKUSOK

Príprava zdravých RAW dezertov je taká jednoduchá! Stačí všetko zmixovať a zamraziť. A chuť? Absolútne úžasná! Vyskúšajte napríklad tento čokoládový RAW zákusok a presvedčte sa sami. Recept tu. 

Čokoládový RAW zákusok

RAW JAHODOVÉ CHEESECAKY

Ak máte radšej ovocné chute, pripravte si takéto mini RAW cheesecaky. Sú sladučké, osviežujúce a hotové raz-dva. Recept tu.

Jahodové raw cheesecaky

 CHEESECAKE Z MIKROVLNKY

Keď máte chuť na lahodný cheeseecaky s ovocím, nemusíte hneď vypekať celý koláč z dvoch kíl tvarohu. Stačí si pripraviť takúto mini porciu pre jedného a aspoň budete mať istotu, že to so sladkým nepreženiete 😉 Recept tu.

fitness_dezerty_cheesecake_jahodovy_08

Letná výbava. Na prípravu štíhlych letných dezertov sa vám bude hodiť aj kvalitný a chutný srvátkový proteín, arašidové maslo či bezkalorické omáčky v rôznych príchutiach.

Vyskúšajte aj:

Čokoládový proteínový cheesecake s čučoriedkami

Famózna proteínová zmrzlina na 4 spôsoby, ktorú toto leto musíte vyskúšať

6 rýchlych proteínových snackov na každý deň

 

,