Tipy na sladké valentínske prekvapenie

Blíži sa sviatok sv. Valentína a pomaly začíname rozmýšľať, aké milé potešenie pripravíme svojej láske. Ak je vaša polovička rovnako milovníkom zdravého životného štýlu a fitness, určite ho/ju poteší aj zdravý valentínsky dezert a darček. My sme pre vás pripravili pár tipov:

Prekvapte zdravými raňajkami (do postele)

Aj keď tento sviatok pripadá na utorok a v pracovné rána nie je času nazvyš, keď si trochu privstanete všetko hravo zvládnete.

Pripravte svojej láske napríklad ovsené vafle alebo banánové palacinky s kopou čerstvého ovocia a poliate javorovým sirupom.

large

Pripravte vlastnoručne vyrobenú fitness bonboniéru

Vlastnoručne vyrobené darčeky od srdca sú tie najkrajšie. A načo kupovať drahé bonboniéry z obchodu, keď môžete vyrobiť zdravú domácu proteínovú bonboniéru?

Vašej láske tak navyše ukážete, že vám záleží na jej záujmoch a koníčkoch a podporujete zdravý životný štýl. Navyše takáto domáca bonboniéra chutí úžasne.

Vyskúšajte napríklad recept na proteínovo – arašidové guličky alebo recept na domácu bonboniéru vyrobenú z proteínových tyčiniek.

fitness_proteinove_tyčinky_bonboniera_fitness_dezert_02

Dezert na záver

Ak sa rozhodnete nachystať romantickú večeru pre dvoch, dezert na záver nesmie chýbať. Odporúčame napríklad:

Všetky tieto recepty sú nenáročné na prípravu, obohatené o bielkoviny a podľa chuti a fantázie ich môžete podávať aj s čerstvým ovocím (jahody, maliny, čučoriedky, banány…)

Cokoladovy_oreo_proteinovy_cheesecake_fitness_dezerty_05

Tip na valentínsky darček

Ak nemáte čas napiecť vlastné dezerty, nebojte sa. V obchodoch zdravej výživy sa tiež dajú zohnať parádne dobroty, ktorými zaručene urobíte radosť 😉 Vyberáme napríklad:

03

b3e8497caea63daab6b28f9f2d1af409

Nakúpené sladkosti nezabudnite pekne zabaliť.

Želáme vám šťastného sladkého a zdravého Valentína 😉

,